Voda na ceste/vozovke

Mesto Východ a Mesto Juh, 15. marec 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Chcem sa opýtať či sa nedá s tým niečo urobiť. Trocha dažďa a voda nemá kde odtekať, vieme, že kde sa zdržiava voda, začínajú sa robiť aj praskliny na cestách, opravy nestoja asi málo ...

Nové cesty

Novoveská Huta, 15. marec 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň na vývesnej tabuli som čital že sa majú v Novoveskej Hute rekonštruovať cesty chcem sa opýtať či sa urobia cesty k domom kde nieje vôbec asfaltova cesta domy tu stoja cca 60rokov a viac cesty k domom sú pri daždi same blato platime rovnake dane ako ostatni a pristup k domom je katastrofalny napr .lučna ,slnečna ulica atd.

Výmena verejného osvetlenia a následky na ul.Odborarov,SNV

Mesto - Sever a Telep, 08. marec 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na ulici Odborárov je chronický známy problém s parkovaním a tým aj so zásobovaním prevádzok.Nevenuje sa tomu problému žiadna pozornosť a výsledkom sú aj priložené fotografie podnetu.

Nefunkčné osvetlenie na ulici J.Kostru

Mesto Východ a Mesto Juh, 25. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Od 24.2. nefunguje ani jedna pouličná lampa na ulici J. Kostru

Neporiadok Podskala

Mesto Východ a Mesto Juh, 22. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Aj takto upratujú aktivačný pracovníci,ktori vyzbieraný odpad vychádzajú na "fajront" pri ceste,alebo do prístrešku autobusovej zastavky na Teplicsskej ceste oproti správy ciest.

Dom smútku, starý cintorín, Spišská Nová Ves

Mesto Východ a Mesto Juh, 21. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Rád by som upozornil na smutnú situáciu v Dome smútku na starom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Nachádza sa tu naozaj málo miest na sedenie. Pár stoličiek v dvoch radoch. Za druhým radom by sa bez problémov vošiek ďalší rad s väčším počtom stoličiek. Pričom na pohreby chodia prevažne starší až starí ľudia. V prvom rade sedia najbližší pozostalí , v druhom pár starších ľudí a zbytok starčekov podopiera jeden druhého počas obradu. Smutný pohľad. Verím že doložiť pár stoličiek naozaj nebude ani finančne , ani fyzicky nezvládnuteľné. Ďakujem

Výtlky na Leteckej ulici

Mesto Východ a Mesto Juh, 20. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, obraciam sa na kompetentných s podnetom pre katastrofálny stav vozovky Leteckej ulice smerom na letisko. Dalo sa to čakať, ako po každej zime, no na danej ceste sú v súčasnosti značné, hlboké výtlky, prakticky bez možnosti ich obísť - o obojsmernej premávke nehovoriac, ktoré spôsobujú poriadne vrásky vodičom, ktorí tadiaľto dennodenne prechádzajú a ničia svoje autá. Viacero výtlkov, a poriadnych, sa nachádza aj v spodnej časti leteckej ulice pod odbočkou na tehelnú/kozí vrch. Chcel by som sa preto spýtať kedy dôjde k náprave / oprave Leteckej ulice až po vrch. Ďakujem pekne.

Neodhrnutý chodník

Ferčekovce, 16. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Takto vyzerá chodník od Karpatskej po hlavnú cestu po ktorom deňne prejde veľa ľudí aj s kočíkom,cez cestu je to nebezpečné,lebo je tam zákruta po chodníku prejsť len ťaško.Hlavne ,že mesto platí za údržbu ciest a chodníkov.

Parkovanie sídl. Západ pri kostole

Sídlisko Západ, 15. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň mestu SNV. Mám návrh k parkovaniu na sídl. Západ vedľa kostola - súbežne so stanoviskom autobusov. Dá sa vyrokovať s cirkvou vlastnícky vzťah k pozemku, pod ktorým bola niekedy krčma Colnica? Ak by to bolo možné, dalo by sa rozšíriť parkovanie pozdĺž celej plochy stanoviska autobusov - hlavne rozšíriť parkovanie tak, aby sa umožnilo parkovanie vozidiel kolmicou až k ulici Duklianskej. Tým by bolo možné parkovať autám aj oproti sebe. Druhá otázka. Pri vstupe na dané parkovisko je dopravná značka toto parkovisko vyznačujúca. Toto však nie je pravda, pretože pri vstupe sú panelové bloky, v ďalšej časti je blato. Z niektorých panelov časom trčí armatúra a panely v smere k oploteniu nie sú ukončené. Sú tak značné nerovnosti terénu, hrozí poškodenie podvozkov. Neriskujete škody?

Neodhrnuté cesty

Mesto Východ a Mesto Juh, 15. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Dnes som prisiel navstivit rodicov ulica Borovskeho snv. Takto neodhrnuta cesta nie je ani na ukrajine. Auta urobili kolaje a clovek aby nechal v strede plasty auta.o zakrute ani nehovorim kolko je snehu. Treba si plnit to co mestu z funkcii vypliva.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

129 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Stúpajúci (+4)


353 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Stúpajúci (+2)


72 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »