Gorazdova-chodník-neodhrnutý

Mesto - Sever a Telep, 19. december 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Neriešený

Od nedele ked nasnezilo mesto nebolo schopne odpratat sneh.Dnes je uz streda a nic sa nedeje.Stari ludia sa boja ist von,aby nespadli. Od kedy ma pratat sneh mesto tak ulica je nepopratana.

Za Hornádom-Verejné služby-iné

Mesto Východ a Mesto Juh, 17. december 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, v mestskej saune na krytej plavárni je chronický problém s obsadenosťou sauny z dôvodu nie veľmi šťastného rozdeleniu veľkej a malej sauny medzi ženy a mužov. Predovšetkým v sobotu, nedeľu a stredu poobede je veľká sauna určená pre ženy, táto však nie je vôbec vyťažená a do mužskej sa nedá dostať. Výsledok - sauna pre 16 osôb obsadená tromi osobami a sauna pre 12 úplne plná pričom ďalší ľudia odchádzajú. Nie je možné prehodnotiť toto rozdelenie? Taktiež by som navrhoval na niektoré dni jednu zo saún urobiť ako mix ženy-muži, veď je to úplne bežné vo väčšine wellnesov. Ďakujem

Fraňa Kráľa-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Mesto Východ a Mesto Juh, 11. december 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Už dlhší čas nám po meste behá auto s audio reklamou na Planeo elektro. Čoraz častejšie už premáva aj cez sídliská pri bytovkách a "vyrevuje" nahlas reklamy, ktoré ľudí obťažujú. Zatiaľ sa táto forma reklamy týka len jednej značky, ale časom ich môže pribudnúť. Čo bude potom? Ako to tu bude vyzerať? A čo starí ľudia a deti, kt. spia aj počas dňa? Táto forma reklamy je obťažujúca. Mohli by ste, prosím, vyriešiť tento problém, príp. podnietiť nápravu kompetentným?

Parkovisko a prach znečisťujúci okolie

Sídlisko Mier, 30. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Dobrý deň prajem.Naš bytový dom na Triede 1.mája 5a7 sme si dali ako spočenstvo očistiť od obrovského prachu ktorý nám spôsobuje parkovisko oproti nášmu bytovému domu.Je možne toto parkovisko opraviť?

Zdevastovaný chodník a výtlky na Koceľovej ulici

Mesto - Sever a Telep, 18. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Neriešený

Chodník na spomínanej ulici je zničený,poprehýbaný s dierami.Foto je z letnej strany /pravá/ na Koceľovej ulici smerom od sidl. Východ. Výtlky a nerovnosti sú aj na ceste,kde je mimochodom aj veľký problém s parkovaním

Koľaje na ceste J.Bottu

Mesto Východ a Mesto Juh, 11. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, na ulici J.Bottu vznikli na vozovke koľaje, pričom už dochádza pri prejazde ku kontaktu s podvozkom. Je možné ešte pred zimou tieto koľaje opraviť a vyliať asfaltom? Ďakujem

Vodovod a kanalizácia v mestskej časti Pod Tepličkou

Mesto Východ a Mesto Juh, 11. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Nakoľko sme mestská časť mesta Spišská Nová Ves tak doposiaľ nebol vyriešený problém chýbajúceho vodovodu a kanalizácie. Ide o bežné veci, ktoré by mala každá mestská časť spĺňať.

Zaprášené semafory

Mesto Východ a Mesto Juh, 08. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Dobrý deň prajem, vidíte aké svetlo práve svieti na semafore? Prosím o vyčistenie semaforov od nánosom smogu, prachu, špiny, nakoľko je viditeľnosť farieb veľmi znížená, najmä ak oproti svieti slnko. Ide o semafor na hlavnej križovatke pri zimnej ulici. Ďakujem pekne.

Parkovanie na ulici M.Gorkeho

Mesto Východ a Mesto Juh, 07. november 2018
Zodpovednosť: Iný subjekt
Vyriešený

Dobry den, chcel by som sa opytat na situaciu ohladne parkovania v odstavnom pruhu na ulici M.Gorkeho pred vyjazdom z ulice E.M.Soltesovej. Za vyjazdom z Kalinciakovej ulice je osadena znacka zakaz zastavenia, no v odstavnom pruhu permanentne parkuju auta, niekedy v tesnej blizkosti vyjazdu zo Soltesovej aj dodavky, kedy je absolutne nulovy vyhlad na hlavnu cestu. Vtedy je potrebne vystrcit cely predok auta do cesty a ak vtedy vybehne nejake auto alebo bycikel v rychlosti, tak je havaria na svete. Nebolo by mozne aspon v bezprostrednej blizkosti vyjazdu vyznacit zakaz parkovania aby sa dalo bezpecne vyjst na cestu? dakujem

Kamerový systém na Kozom vŕšku

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 06. november 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Je na Kozom vŕšku niekde namontovaný kamerový systém Mestskej polície? V minulosti sa uvažovalo o montáži kamerového systému na kopci pri križovatke Letecká, Palárika, Tehelná. Bolo to zrealizované? Je kamerovo monitorovaný ten verejný neporiadok, ktorý tam dennodenne vzniká (fľaše, plasty, obaly, sáčky, handry...)? Bol niekto za ten neporiadok niekedy riešený MP? Cez týždeň je to smetisko upratované, ale cez víkend nie. Prečo? V pondelok ráno vyzerá celý kopec presne ako predmestie Vilčurne. Dokedy sú obyvatelia Kozieho vŕšku povinný trpieť ten neporiadok a v čase sociálnych dávok aj nadmerne hlasitú reprodukovanú hudbu púšťanú do nočných hodín z Vilčurne? Je kamerovo monitorovaná MP aj Vilčurňa? Bolo by prínosom, ak by MP, ale aj štátna polícia častejšie kontrolovala túto oblasť.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

180 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-1)


411 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


88 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


viac »