Diera v cestnej komunikacii na Mlynskej ulici

Mesto Východ a Mesto Juh, 17. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na cestnej komunikacii na Mlynskej ulici (oproti predajni CESSI) sa nachadza velka diera , cca 15-20 cm hlboka, ktora nie je oznacena vystraznym znacenim. Prechadzala som tymto miestom dna 10.7. a aj 16.7. a este stale je tam neoznacena tati diera. Moze dojst k vaznemu poskodeniu automobilov, motoriek alebo k zraneniu cyklistov alebo motocyklistov..... preto Vas ziadam o urychlenu akciu na tento nedostatok.

Poškodený strom

Sídlisko Západ, 16. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň! Vplyvom silného vetra sa na strome pred panelákom na Kamenárskej 1, zlomili 2 konáre na strome. Jeden z konárov sa už odlomil úplne a je uložený za stanoviskom pre kontajnery. Druhý konár je ešte na strome. Chcel by som touto cestou požiadať o spílenie a odpratanie zlomených konárov. Vopred veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Štefan Hlopko

Výtlky na Hurbanovej ulici

Mesto Východ a Mesto Juh, 12. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Chcem poukázať na stav cesty na Hurbanovej ulici. Cesta sa na mnohých miestach prepadáva, pracuje. Urcite by sa pri súčasných prácach našiel asfalt na úpravu kritických častí. Ďakujem.

Rozbity chodník od áut ul. Odborárov

Mesto - Sever a Telep, 10. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, chcem upozorniť na chodník ktorý je rozbitý od áut, ktoré tam stáli. Keďže prebieha rekonštrukcia ulice tak prosím aby aj tento chodník bol upravený a ulica bola komplet v dobrom stave. Ďakujem

Večne upchaté kanály na Dubovej ulici

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 09. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, Dubovú ulicu pravidelne sužujú záplavy. Kanalizačné vpuste je zrejme potrebné vyčistiť. Prosím vás pozrite sa na to. PS: Mohli by ste potom podnet aktualizovať spolu s fotografiou? Ďakujem.

Nedostatok parkovacích miest na Dubovej ulici

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 08. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, Roky obyvateľov na Dubovej ulici trápi nedostatok parkovacích miest. Situácia s parkovaním je už kritická. Cesta je navyše taká úzka, že pri prejazde smetiarske vozidlá poškodzujú okolitú zeleň. Taktiež súčasný stav cestnej komunikácie je katastrofálny. Drobné opravy výtlkov už nestačia, ulica potrebuje nový asfaltový koberec. Bolo by prosím vás možné vyčleniť prostriedky na komplexnú rekonštrukciu príjazdovej cesty s tým, že cesta sa zároveň rozšíri (tak, že sa uberie zo zeleného ostrovčeka) a vybudujú sa nové parkovacie miesta? Ďakujem.

Výtlky

Sídlisko Mier, 07. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Vytlky na ceste je problem nejaky netrafit nedalo bi sa to opravit ? Na Wollkerovej ulici sa opravovala cesta nedalo sa to vtedy polepit? aj opravovane zaplaty na hlavnej ceste sa uz rozpadavaju.

Ihrisko Javorova ulica

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 03. júl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Dobrý deň na ihrisku na Tarči je poškodena plachta nad pieskoviskom. Chcem sa opytat nedá sa nejak napevno napnut aby tam staršie deti neliezli a nenicili to ?

Nefunkčný kanál

Sídlisko Mier, 28. jún 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

parkovisko Bezrucova ulica

Parkovanie a prejazd vozidiel pred CVČ na sidl. Západ

Sídlisko Západ, 25. jún 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, ako mamička na materskej dovolenke takmer denne navštevujem detské ihrisko pri zdravotnom stredisku. Poprosila by som kompetentných, aby vyriešili problém týkajúci sa parkovania a prejazdu vozidiel oproti CVČ, resp. novovzniknutej cukrárni Lienka bodkovaná. V areáli je asfaltová plocha, kde sa môžu deti ako-tak bezpečne bicyklovať. Navyše deti odbiehajú z ihriska k stromom na druhej strane, hlavne v lete skryť sa pred slnkom. Autá jazdia po tomto chodníku (ceste) veľmi často a občas rýchlo. Parkujú tam, čím znemožňujú bezpečný pohyb detí. CVČ má prístup z druhej strany budovy a majú aj pristavenú garáž. Majitelia cukrárne tam asi tiež nemajú vyhradené parkovacie miesto. Túto situáciu pokladám za problémovú nielen ja, ale aj viacerí nespokojní rodičia.Ďakujem.S pozdravom Katarína


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

157 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Bez zmeny


372 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-4)


80 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Bez zmeny


viac »