Trieda 1. mája-chodník-chýbajúci

Sídlisko Mier, 16. máj 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pri autobusovej zastávke Tr.1.mája - Jilemnického a pri bytovom dome Tr.1.mája 22 je zničený a poškodený chodník, po ktorom sa nedá chodiť, keď naprší, práši sa keď je sucho, a vôbec je úplne rozbitý. Môže dôjsť k úrazu nielen ľudí s ťažkou chôdzou. Prosíme o opravu, jedná sa už o dlhodobý stav.

Trieda 1. mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Sídlisko Mier, 16. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na parkovisku pri autobusovej zastávke dlhodobo stojí nepojazdné vozidlo na fotografii z Námestova, čím zaberá miesto na parkovanie ostatným vozidlám. Neviem, či má platné STK a EK.

Trieda 1. mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Sídlisko Mier, 16. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na parkovisku pred obytným domov Tr.1.mája 22 dlhodobo stojí nepojazdné vozidlo na fotografii, čím zaberá miesto na parkovanie ostatným vozidlám. Neviem, či má platné STK a EK.

Košiarna-chodník-rozkopaný

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 14. máj 2019
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na základe čoho môže majiteľ príľahlej chaty na Čingove robiť terénne úpravy na okolitom teréne, príjazdovej ceste a zatarasiť verejný turistický chodník vedúci okolo rieky Hornád, napájajúci sa na cestnú komunikáciu v chatovej oblasti. Má na to povolenie? Vie o tom správa národného parku? Tieto práce začali ešte počas zimných mesiacov a pokračujú aj v súčasnosti devastovaním okolitej prírody. Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom, JN

Vyšný Hámor-osvetlenie-poškodené stĺpy

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 12. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, na ulici Vyšný Hámor pri domove dôchodcov je otvorený stĺp osvetlenia s holým vodičom. Potrebné opraviť.dakujem

Čergovská-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Ferčekovce, 07. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, Prosím o vyriešenie problému na ulici Čergovská smerom ku kostolu sa na kopci nachádzajú 2 kanalizácie, kde jednej chýba kanalizačný poklop a pri druhej kanalizácií sa začína rozpadávať cesta. Poprosím o riešenie tohto problému z dôvodov, že je to nebezpečné ako pre autá aj pre ľudí keďže je to frekventovanejsia cesta kvôli kostolu.

Odborárov-kanalizácia

Mesto - Sever a Telep, 03. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Neriešený

Chcel by som upozorniť mesto na to, že táto ulica bola “rekonštuovaná” minulý rok, no ako je vidieť na fotografiách, iba po vizuálnej stránke. Najväčší problém ,ktorý na tejto ulici bol a to odtok dažďovej vody, nebol vôbec vyriešený.Chodci nemôžu prejsť po chodníku bez toho, aby neboli ostriekaní vodou od okoloidúcich áut, pretože cesta je zaliata vodou a ktorá steká aj na chodníky.

Štúrovo nábrežie-cesta-výtlk

Sídlisko Mier, 01. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň prajem. Chcel by som sa opýtať kto vyberá firmy na opravu ciest. V tomto prípade kanalu. Osobne som sa pýtal,, vedúceho,, či je to v poriadku. Jeho odpoveď bola že ANO. Po upozornení že kde dajú vrstvu asfaltu,bolo mi povedané ze okolo kanála. Tým vznikne zas navisenie, a nebude suvysla vrstva (bude tam diera). Ako občan mesta a platiteľ daní si myslím že treba viac kontrolovať takéto opravy. Po vysvetlení problému vedúcemu skupiny, urobili nápravu vo výške betónu. Tak vznikne miesto aj na vrstvu asfaltu. A suvisli prechod autom. Aspoň dúfam ze to tak urobia.

Trieda 1. mája-chodník-poškodená dlažba

Sídlisko Mier, 01. máj 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Neriešený

Dobrý deň prajem. Žiadam o rýchle vybavenie podnetu. Nakoľko sa jedná o chodník nadväzujúci na prechod pre chodcov. Je to na hlavnej trase, kde chodí veľa občanov mesta.

Lesná-kôš-chýbajúci

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 29. apríl 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Neriešený

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom smetných kontajnerov či by bolo možné nejaké umiestniť k záhradnej oblasti Červený jarok. Bolo by to oveľa efektívnejšie a estetickejšie ako každú chvíľu nahlasovať čierne skládky odpadkov ktoré tam vyhadzujú ľudia do kríkov popri ceste keď sa im to peši nechce niesť až do mesta. A pritom smetiari jazdia aj touto trasou kedže vyššie je nová zástavba. A je zaujímavé aj fakt, že taká obec Smižany už dávno ma vo svojom katastri popri záhradkárskych oblastiach porozmiestňované kontajnery na odpadky. Ďakujem


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

196 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 11
Trend: Stúpajúci (+9)


429 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Klesajúci (-1)


98 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+5)


viac »