Štefánikovo námestie-strom-neorezaný

Mesto - Sever a Telep, 11. jún 2024
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry poprosim orezat kmen stromu od prerastenych konarov pri semafore pre peších oproti hlavnej posty skoro nevyditelny semafor na poslednu chvilu ho vydite ked ste zarovno s prechodom .

Kamenný obrázok-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 10. jún 2024
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň. Veľmi pekne Vás chcem poprosiť o urýchlenú opravu vozovky nakoľko je v dezolátnom stave. Výtlky sú hlboké aj desať centimetrov a naozaj sa im už nedá vyhnúť. Aj ja som si dnes rozsekol pneumatiku a poškodil disk. Ďakujem.

Kmeťova-chodník-výtlk

Mesto - Sever a Telep, 09. jún 2024
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na chodníku v podjazde na pravej strane v smere do mesta sa nachádza nebezpečný hlboký výtlk. Bolo by vhodne ho opraviť.

Gaštanová-kanalizácia-upchatá

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 09. jún 2024
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pred vchodom Gaštanová 8 na ceste na ľavej strane v smere jazdy sa nachádza upchatý kanalizačný vpust. Bolo by vhodne vyčistiť, aby nestala obrovská mláka na ceste.

Banícka-strom-zlomený konár

Mesto - Sever a Telep, 05. jún 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na ul. J. Hanulu pri detskom ihrisku je na strome zlomený a vyschnutý konár, ktorý bezprostredne ohrozuje hrajúce sa deti a osoby prechádzajúce v tejto lokalite. Problém bol nahlásený už v mesiaci apríl, do dnešného dňa nebola zjednaná žiadna náprava. Hrozí nebezpečenstvo pádu, nevieme či sa čaká na nejaký úraz alebo tragédiu. Kompetentné osoby zodpovedné za starostlivosť o verejnú zeleň by sa mali zobudiť. Zároveň žiadame orezať prevísajúce konáre na všetkých okolitých stromoch v tejto lokalite, pretože je to tu dlhoročnou nečinnosťou totálne zanedbané. V mene obyvateľov verím, že dôjde k rýchlemu vyriešeniu tejto požiadavky. Ďakujeme

Javorová-Dopravné značenie-iné

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 04. jún 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, Všimol som si na našej ulici toto značenie. Preto by ma zaujímal dôvod za akých okolnosti bolo toto vyhradeného parkovné schválené pre tu špztku. Keď to nie je pre ZŤP a na ulici máme problém so zaparkovanim auto (plne parkovisko).

Ivana Krasku-chodník-výtlk

Mesto - Sever a Telep, 04. jún 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, dlhodobo neriešený a odkladaný problém .. onedlho tam bude jazero .. nie je možné prejsť počas dažďov na pozemok bez toho, aby sa človek musel brodiť cez riadnu mláku .. potrebné je to riešiť komplexne..

Elektrárenská-semafor-zle nastavený

Mesto - Sever a Telep, 03. jún 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň chcel by som dať na povedomie zle nastavený časový interval na hlavnej križovatke smer od podjazdu k OC Billa ul. Elektrárenská. 11sekúnd zelená pri rannej a doobedňajšej špičke je skôr zlý vtip.(červená 90s) V ranných hodinách na zelenú prejdú max 3 vozidlá ak nepočítame opozdených vodičov alebo MHD ktorý sa pohnú po polovici odpočtu to ak je vodič 5 6 v poradí tak prejde križovatkou prinajlepšom na 6 zelenú. Kolóny tvoriace sa až pod podjazd. Kde sa následne vytvárajú ďalšie kolóny z ul. Hviezdoslavovej. Myslím si, že z ul. Letnej je hustota premávky oveľa menšia a interval je tam dlhší.

Maxima Gorkého-chodník-bariéra na chodníku

Mesto Východ a Mesto Juh, 02. jún 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Nad chodníkom vysia konáre tak nízko, že sa nedá normálnou chôdzou prejsť iba v predklone, alebo vstúpiť do vozovky.

Česká-chodník-rozkopaný

Mesto Východ a Mesto Juh, 29. máj 2024
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Vodárenská spoločnosť pri oprave vodovodu vo februári rozkopala chodník na ul. Česka .Nedala ho do pôvodného stavu. Prosíme o nápravu.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

305 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 20
Trend: Stúpajúci (+13)


941 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Klesajúci (-9)


151 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 17
Trend: Stúpajúci (+17)


viac »