Tehelná-cesta-neposypaná

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 02. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

dobry den.chcem sa opytat ako je mozne ze kazdu zimu mame ten isty problem v kuse a to ze cesta nie je posypana.hoci po stovu cestu posypu a dalej uz nie..to aby som sa bala celu zimu ist peso vobec na cestu.ci kompetentni cakaju az sa na ceste stane nestastie az potom to budete riesit??takisto ako ste mi odpisali ze sa neplanuju na tuto lokalitu ani chodniky ani osvetlenie.teraz v zime o stvrtej je uz tma a nevidno ani na krok ak nahodou zabudnem baterku...vytvorili ste novu lokalitu na byvanie ale vobec sa nestarate aby bola zabezpecena infrastruktura...

Jozefa Cígera Hronského-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Mesto - Sever a Telep, 27. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň. Chcem sa opýtať kedy mieni mesto riešiť prístupovu cestu ku garažiam pri židovskom cintoríne? Nikdy nebola v dobrom stave, ale od kedy sa rozširoval nový cintorín jej stav sa rapídne zhoršil, keďže tam chodili tažke nakladné auta stavebnej firmy ktorá to realizovala a prekopavala tam vodovod.

Stojan-cesta-výtlk

Mesto Východ a Mesto Juh, 27. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Rýchle sa zväčšujúci výtlk na ul. Stojan žiadame opraviť. Nahromadená zrážková voda vo výtlku po prejazde aut ohrozuje chodcov. Nárazy aut na výtlk spôsobujú hluk, ktorý znepríjemňuje bývanie obyvateľom tejto ulice.

Odborárov-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Mesto - Sever a Telep, 27. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či je to normálne aby vodárenská spoločnosť nebola schopná dať do pôvodného stavu to, čo rozkopala. Myslím, že nechať takýto výtlk 7dní (k dnešnému dňu) je vrchol drzosti a nezodpovednosti!!! Verím, že náprava bude čo najskôr. Ďakujem Borovský.

Tkáčska-webová stránka mesta-nefunkčná stránka

Sídlisko Západ, 24. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, nahlasujem problém nefunkčnosti kamery pohľad na Vysoké Tatry z kamery na Tkáčskej ulici. Ďakujem

Nad Medzou-cesta-výtlk

Mesto - Sever a Telep, 21. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Chcel by som sa informovať či sa plánuje aspoň čiastočne opravit cesta na tejto ul.ktorá je hlavnou cestou do školy a ktorá kapacítne absolútne nespĺňa účel. ďakujem za info.

Slovenska ul-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Mesto Východ a Mesto Juh, 16. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Opakovane nesvietia svetlá verejného osvetlenia na celej Slovenskej ulici, alebo sú zapnuté až po niekoľkých hodinách.

Trieda 1. mája-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Sídlisko Mier, 15. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Toto vozidlo blokuje parkovacie miesto už vyše dvoch rokov

Nad Medzou-zrusene obedy pre seniorov

Mesto - Sever a Telep, 10. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Žijeme v blízkosti ZŠ Nad Medzou a od septembra, nám dôchodcom, bola zrušená možnosť externého stravovania v Školskej jedálni pri ZŠ Nad Medzou. Všetci vieme, že takto bolo rozhodnuté v súlade s novým zákonom o poskytovaní obedov pre školopovinné deti, nadväzujúc na kapacitné možnosti danej jedálne. Môj podnet mieri k tomu, že sa v tomto prípade cítime diskriminovaní. V iných školách aj naďalej poskytujú dôchodcom túto možnosť, alebo časti dôchodcov poskytuje stravu Domov dôchodcov . Prečo nemôžeme mať rovnaké vymoženosti. Nakoniec sme sa dozvedeli, že v menovanej jedálni by sa ešte nejaké kapacity našli, keďže sa tam prihlásilo menej detí než predpokladali. Sme ochotní prijať aj zvýšenie ceny za obedovú jednotku. Veríme, že sa pokúsite situáciu prehodnotiť. Peter Drozdy

Jána Kostru-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Mesto Východ a Mesto Juh, 07. november 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň. Chcel by som opýtať, či je to normálne na verejnom priestranstve si privlastniť kus pozemku. Majiteľ nehnuteľnosti si urobil predzáhradku na verejnej ceste a ešte ju aj ohraničil betónovými obrubníkmi. To akože vážne môže hocikto si svojvoľne robiť čo chce? Raz keď mu ten pozemok nepatrí,tak nemá čo si ho privlastniť . Nehovoriac o smetiaroch, ktorí majú určite problém pri výkone svojej práci, ale verím, že majiteľ nehnuteľnosti NIKDY nebude potrebovať pomoc záchranných zložiek ako sú požiarnici a záchranka. Tieto vozidlá budú mať na 100% problém s vycúvaním a otočením sa kvôli jeho rozmaru. To sme už vážne tak sebecký , že myslíme len a len na seba? Verím, že bude vykonaná náprava a obrubníky budú odstránené. Ďakujem.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

217 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Stúpajúci (+3)


473 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-2)


95 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »