Rozbitý chodník na Strojníckej ulici

Sídlisko Západ, 22. september 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Keďže sa začala rekoštrukcia ciest a chodníkov v našom meste a má prejsť rekonštrukciou aj ulica Strojnicka, tak týmto by som Vás poprosil o nápravu resp. rekonštrukciu chodníka pred Strojníckou 3. Ďakujem

Neprehľadná križovatka Sadová - Teplicská cesta

Mesto Východ a Mesto Juh, 19. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobry den, chcel by som poukazat na problem s krizovatkou Sadova/Teplicska cesta. Ako cyklista mam v tomto useku takmer denne problem, pri ceste po Sadovej smerom z Tarce je viditelnost na Teplicsku c. takmer nulova az do prichodu na krizovatku, to iste plati smerom pri vjazde od Teplicskej cesty - auta do poslednej chvile nevidia dopravne prostriedky iduce smerom od Tarce.Najvacsi problem je po tme - krizovatka je absolutne neosvetlena a aj dnes rano mi do cesty vletelo auto napriek tomu, ze ako cyklista som bol riadne osvetleny. Chcel by som poprosit o riesenie tejto krizovatky minimalne riadnym osvetlenim.Uz sa na tomto mieste z podobnych dovodov nedavno stala smrtelna dopravna nehoda, v ktorej figuroval prave cyklista, a podla mojho naozru ak sa s tym nic nespravi, bude sa to opakovat.

Hlučný kanál

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 18. september 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry podvever.... Neviete prosim nieco poriesit na Tarci presnejsie pred vhcodom Topolova 4 je na ceste kanal .... Poklop kanala je strasne hlucny jeho umiestnenie je vyriesene tak ze 99% aut ponom prejde a pocut to na celu ulicu je to asi 3tyzdne co sa to zacalo ozyvat je naozaj hlucny! Dakujem

Chybajúci 1m asfaltu na chodníku

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 13. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

chýbajúci 1m asfaltu na chodníku vedúceho stredom ihriska medzi Lipovými ulicami - nakoľko sa robí nový chodník na Brezovej ulici, aby sa to pod jedným zalialo - deti sa nemôžu korčuľovať a kolobežkovať Ďakujeme

Otvorený kanál

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 13. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

chýbajúci poklop na kanáli na Tarči pri kanvách OC Družba - ulica Lipová 20

Textilný odpad

Mesto - Sever a Telep, 10. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň! Chcem poukázať na veľký problém s neporiadkom vo verejnom priestranstve v centre mesta, hneď vedľa parkoviska na Gorazdovej ulici č.1. Textilný kontajner, ktorý je tam pristavený je "strediskom" pravidelných návštev rómov, ktorí vyberajú oblečenie z tohto kontajnera a rozhadzujú ho všade okolo, dokonca aj za obytným domom. Nepomáha ani to, že im dohovárame my, ktorí tam bývame, nepomáha ani dohováranie a prísne upozornenie mestskej polície.Nad týmto neporiadkom krútia hlavou všetci, ktorí tam parkujú a chodia okolo.My, čo tu bývame Vás preto veľmi žiadame, aby bol textilný kontajner odstránený, aby toto parkovisko nebolo hanbou mesta.Ďakujem.Hovancová.

Zmena cestovného poriadku

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 09. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Preco zrušili mhd č 3 z Tarče ku ZŠ Kožuchova ktory mal odchod o 7.21 zo zastavky Hasičska stanica. A spoj č 3 ktory ide cez Tarču nezastavuje pri Hasičskej stanici ale az na Lipovej. Nemože zastavit a zobrat deti aspon v zime . Nastupovali deti aj pri domove dôchodcov.

Vizuálny smog v historickom centre mesta

Mesto - Sever a Telep, 02. september 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Pan primator/ mestske zastupitelstvo, Obraciam sa na vas s prosbou o riesenie vizualneho smogu v historickom centre mesta Spisska Nova Ves, po oboch stranach namestia- Letnej a Zimnej ulice. Neumerne mnozstvo reklam, vyvesnych stitov, putacov, trojnoziek hyzdi historicke budovy centra, kde sidlia rozne obchody (vid fotodokumentacia) Ma Spisska Nova Ves vseobecno zavazne nariadenie, ktorym sa pritomnost reklam a jej estetika, farebnost, pouzity material, velkost a umiestnenie reguluje, resp urcuje? Kto reguluje a kontroluje pritomnost reklam na fasadach historickych budov (obchody) na namesti? Ma Spisska Nova Ves inspektorov verejneho poriadku, ktori sa zameriavaju vylucne na vizualny smog v centre mesta? Bola by som velmi rada, ak by ste mi mohli zodpovedat moje otazky. Vdaka.

Vyčnievajúce klince Lipova ulica

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 30. august 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Na ihrisku na Lipovej ulici je poškodeny detsky vláčik z ktoreho vyčnievaju klince

Znečisťovanie okolia

Mesto - Sever a Telep, 29. august 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Na týchto lavičkách často sedávajú skupiny ktoré svojim správaním, hlukom a zápachom obťažujú okoloidúcich a znečisťujú okolie. Zákazníci z blízkej krčmy vychádzajú na námestie aj s alkoholickými nápojmi, močia na vysadené stromy, neraz sa tu objavili zvratky na stene alebo okolo lavičiek.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

108 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 9
Trend: Stúpajúci (+5)


344 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Bez zmeny


68 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »