Za Hornádom-osvetlenie-poškodené stĺpy

Mesto Východ a Mesto Juh, 26. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Nepochopiteľný vandalizmus. Páska viditeľne prerušená ohňom. Verím že jedného dňa sa obsadia v oblasti schodov na tarci kamery.

Letná-kôš-preplnený

Mesto - Sever a Telep, 26. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Preplnene kose v piatok pred vikendom, velmi zla vizitka. Je pravdepodobne, ze o tomto probleme viete, ale asi nie je rieseny. Bud treba vacsie kose alebo castejsie vyberat. Zvlast sa problem tyka pri obcerstveniach - foto je z letnej pri balkanskej zmrzline a pizzi pri kniznici, mozno by mal mat majitel tejto prevadzky samostatny kos, ako to ma napriklad bageteria. Druha foto je zo Zimnej, v sobotu rano, detto. Odpad potom vylietava, a velmi kazi celkovy dojem pekneho namestia pre navstevnikov..

Kollárova-starý chodník v tráve

Mesto - Sever a Telep, 23. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Firma ktorá opravovala chodník nechala starý asfalt na tráve. Deti ho rozhadzujú po sidlisku východ.

Štúrovo nábrežie-detské ihrisko-poškodené

Sídlisko Mier, 22. júl 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

na detskom ihrisku pri moste k tesco chýba doska. deti sa tam už poranili. prosím o skoré opravenie. na poslednom schodíku tiež.

Novoveská cesta-cesta-rozkopaná

Novoveská Huta, 21. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

odbočka z Novoveskej cesty na Jasnú ulicu, prejazd autom je tu bolestivý a vyčnievajúci kanalovy poklop je prekážkou aj pre chodcov...

Letecká-trávnatá plocha-nepokosená

Mesto Východ a Mesto Juh, 16. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, pri dávaní prednosti vozidlám od Červeného jarku neprehľadná situácia. Potrebný zákos trávy na pravej strane. Vďaka

J. Hanulu 3-5 -strom-neorezaný

Mesto - Sever a Telep, 13. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, na Hanulovej ulici 3 , 5 sú do cesty prerastené stromy ktoré komplikujú parkovanie a prejazd. Poprosím o pravidelné orezávanie stromov. Ďakujem pekne. Pavlik

Duklianska-semafor-zle nastavený

Sídlisko Západ, 13. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, plynulosť premávky na Sládkovičovej ulici pri OMV, kde je osadený semafor by sa mohla vylepšiť pridaním smerovej zelenej šípky vpravo. Pri odbočovaní vozidiel prichádzajúcich od Smižian vľavo na Sládkovičovu smerom k OBI by bolo potrebné v tom istom čase "pustiť" aj vozidlá odbočujúce vpravo smerom do Smižian. V súčasnosti sa takto vytvára nelogické a zbytočné čakanie. Ďakujem.

Drevárska-reklama-vizuálny smog

Mesto Východ a Mesto Juh, 10. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, rád by som sa týmto opýtal vedenia mesta na reakciu ohľadom tohto nového billboardu. V dnešnej dobe, kedy všetky mestá bojujú s vizuálnym smogom na verejnom priestranstve a štát vydáva zákon na odstraňovanie reklamných billboardov, aby naše okolie vyzeralo ako tak krajšie, si POSTAVÍ MESTSKÁ FIRMA BILLBOARD na svoju prezentáciu. To sa naozaj nevie táto organizácia prezentovať iným, verejne prospešným spôsobom, iným nápisom, inou podobou? Už môžme len očakávať, kedy si aj ostatné organizácie v meste dajú takúto reklamu pred svoju budovu. Navrhujem veľký megaboard pred mestský úrad, alebo radnicu. Bude to krok správnym smerom! Ďakujem za vyjadrenie.

Letecká-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Mesto Východ a Mesto Juh, 08. júl 2021
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň, smerom s obytnej oblasti Červený jarok majú prednosť vozidlá prichádzajúce na Leteckú ulicu. Táto križovatka je však nebezpečná, nakoľko je v uhle, kde vzniká značná pochybnosť o tom, kto má prednosť v jazde. Situácia je často neprehľadná. Viac krát sa udiali kritické situácie, kedy len o chlp nedošlo k zrážke vozidiel, ktoré sa len na poslednú chvíľu vyhli, alebo "zaflekovali". Bolo by zrejme potrebné premyslieť možnosti prípadného označenia križovatky, alebo umiestnenia zrkadla. Obytná zóna sa stáva čoraz frekventovanejšou a okrem os. vozidiel bude pravdepodobne premávať aj MHD. Vďaka.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

328 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Klesajúci (-1)


550 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Bez zmeny


132 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »