Výtlky na Leteckej ulici

Mesto Východ a Mesto Juh, 20. február 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, obraciam sa na kompetentných s podnetom pre katastrofálny stav vozovky Leteckej ulice smerom na letisko. Dalo sa to čakať, ako po každej zime, no na danej ceste sú v súčasnosti značné, hlboké výtlky, prakticky bez možnosti ich obísť - o obojsmernej premávke nehovoriac, ktoré spôsobujú poriadne vrásky vodičom, ktorí tadiaľto dennodenne prechádzajú a ničia svoje autá. Viacero výtlkov, a poriadnych, sa nachádza aj v spodnej časti leteckej ulice pod odbočkou na tehelnú/kozí vrch. Chcel by som sa preto spýtať kedy dôjde k náprave / oprave Leteckej ulice až po vrch. Ďakujem pekne.

Neodhrnutý chodník

Ferčekovce, 16. február 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Takto vyzerá chodník od Karpatskej po hlavnú cestu po ktorom deňne prejde veľa ľudí aj s kočíkom,cez cestu je to nebezpečné,lebo je tam zákruta po chodníku prejsť len ťaško.Hlavne ,že mesto platí za údržbu ciest a chodníkov.

Parkovanie sídl. Západ pri kostole

Sídlisko Západ, 15. február 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň mestu SNV. Mám návrh k parkovaniu na sídl. Západ vedľa kostola - súbežne so stanoviskom autobusov. Dá sa vyrokovať s cirkvou vlastnícky vzťah k pozemku, pod ktorým bola niekedy krčma Colnica? Ak by to bolo možné, dalo by sa rozšíriť parkovanie pozdĺž celej plochy stanoviska autobusov - hlavne rozšíriť parkovanie tak, aby sa umožnilo parkovanie vozidiel kolmicou až k ulici Duklianskej. Tým by bolo možné parkovať autám aj oproti sebe. Druhá otázka. Pri vstupe na dané parkovisko je dopravná značka toto parkovisko vyznačujúca. Toto však nie je pravda, pretože pri vstupe sú panelové bloky, v ďalšej časti je blato. Z niektorých panelov časom trčí armatúra a panely v smere k oploteniu nie sú ukončené. Sú tak značné nerovnosti terénu, hrozí poškodenie podvozkov. Neriskujete škody?

Neodhrnuté cesty

Mesto Východ a Mesto Juh, 15. február 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dnes som prisiel navstivit rodicov ulica Borovskeho snv. Takto neodhrnuta cesta nie je ani na ukrajine. Auta urobili kolaje a clovek aby nechal v strede plasty auta.o zakrute ani nehovorim kolko je snehu. Treba si plnit to co mestu z funkcii vypliva.

Neupravené chodníky

Sídlisko Mier, 06. február 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Neupravené chodníky na sídlisku Mier. Pán primator prečo nie su upravné chodníky na sídlisku Mier a predpokladám, že ani na ostatných sídliskach nie su upravené. Nie sa ukazovať na každej akcii, že som tu ako primátor ale aj o chodníky sa postarať ved človek aby sa dokalačil na tom ľade.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

129 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+5)


349 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Bez zmeny


72 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


viac »