Radničné námestie-chýbajúce Vianocne osvetlenie

Mesto - Sever a Telep, 09. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, rád by som sa opýtal vedenia mesta, či neplánuje doplniť (vylepšiť) vianočnú výzdobu v našom meste. Aktuálne by som dal za príklad susedné mesto Poprad, ktorému sa našou výzdobou ani zďaleka nevieme priblížiť. Okolie radnice bolo niekedy vyzdobené naozaj nádherne a teraz sme radi aspoň za to málo čo ostalo. Bývalý pán primátor pri nástupe do svojho úradu zakúpil (alebo vedel sponzorsky zariadiť) nové osvetlenie, ktoré bolo naozaj na úrovni. Súčastné vedenie je spokojné s akutálnym stavom ? Ďakujem za odpoveď.

Michalská,-cesta-neposypaná

09. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, už viac ako týždeň máme v Snv mínusové teploty, ale cesty posypané nie sú. Nemôžem hovoriť za celý čas, ale dnes som išiel ráno o 4:30 z Ferčekoviec na železničnú stanicu a nevidel som posypaný ani 1m cesty. 1.) Prečo si nepozriete predpoveď počasia a nevyšlete vozidlá údržby preventívne do terénu na posyp? 2.) Kedy má mestomv pláne preventívne začať posypovať cesty soľou alebo kamienkami? Vďaka. Radovan Skokan

Lipová-chýbajúci rozsvieteny vian.stromcek

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 08. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na sídlisku Tarča sa tento rok po prvý krát po rokoch nerozsvietil Vianočný stromček na ulici. Na Mikuláša sa zvykol rozsviecovať. Čo sa deje? Bude vôbec?

Javorová-dodrziavanie VZN-pes na voditku

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 08. december 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

VZN c 1/2018 o niektorych podmienkach drzania psov na uzemi mesta SNV hovori v paragrafe 4 odsek 3, ze "vodit psa mozno len na vodzke, bezpecne pripevnenej na obojku alebo prsnom postroji." Toto VZN vsak znacna cast majitelov psov ignoruje a svojich psov vencia na sidliskach na volno. Sice paragraf 7 o priestupkoch definuje postih za nezabranenie volneho pohybu psa okrem priestorov na to urcenych (282/2002 Zz) do vysky 65 eur, v praxi je tato cast VZN bezzuba. Tymto ziadam mesto, aby prijalo kroky potrebne na zabezpecenie vymozitelnosti dannej casti VZN. Taktiez privitam vacsiu sucinnost mestkej policie pri kontrole dodrziavania tohto VZN, kedze nie je povinnostou ostatnych obcanov mesta napominat majitelov psov, aby si dali psa na voditko, a tym suplovat pracu metskej policie. Dakujem.

Nad Medzou-cesta-výtlk

Mesto - Sever a Telep, 07. december 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici Nad Medzou je veľký výtlk. Hrozí poškodenie kolesa. Autá sa mu vyhýbajú a jazdia po tráve. Prosím o opravu, alebo aspoň dočasné zasypanie diery kamenivom.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

218 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 11
Trend: Stúpajúci (+4)


474 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-1)


96 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


viac »