Odpad

Sídlisko Mier, 23. apríl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na ulici Zdenka Nejedleho je velky kontajner.Zvykli si do toho kontajneru zvazat ludia odpad aj so stavebnej cinnosti.V piatok po 22 vykladalo nakladne auto vedra od farieb,polystireny,kartony.Kazdy den po 23:15-30 vozi odpad priblizne 5 modrych vriec pizza italia.Su tu aj ine auta co vykladaju obcas kopec odpadu co by malo patrit na zberny dvor.Mozno by pomohla kamera??

Pokazená hojdačka

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 22. apríl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na novom ihrisku medzi Javorovou a Dubovou ulicou je pokazena hojdacka

Letecký deň

Mesto Východ a Mesto Juh, 19. apríl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či sa tento rok uskutoční Letecký deň alias AEROSHOW, keďže už sa nekonal pár rokov a pritom na stránke https://navstevnik.spisskanovaves.eu/podujatia/tradicne/aeroshow/ je pre návštevníkov nášho mesta uvedené, že sa koná každý druhý rok...

Tarča stále bez cyklochodníka

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 18. apríl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Cyklisti, ktorým záleží na životnom prostredí sú ohrozovaní motorovými vozidlami, a mnohí kvôli tomuto zlému stavu nechávajú bicykel doma a vyťahujú do ulíc autá, a to fakt zbytočne! Na vybudovaní cyklochodníka cez Tarču by malo záležať každému, kto tu žije. Veď prostredie slúži nielen pre tých, ktorí bicykel používajú a tak ho chránia, ale pre VŠETKÝCH občanov mesta! Výhodou je, že priestor na cyklochodníky na Tarči je. V smere dole by stačilo vyčleniť pravý kraj cesty; v smere hore sa dá vybudovať rozdelením chodníka pre chodcov, ktorý je veľmi široký - pre chodcov v takej šírke nepotrebný a máločo využívaný. V dobe tak výrazného nárastu počtu áut je vybudovanie takéhoto cyklochodníka NEVYHNUTNOSŤOU, a nebude to stáť takmer nič. Do kedy ale ešte my občania (hlavne Tarčania) budeme čakať?

Hlučná preliezka

Sídlisko Západ, 17. apríl 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobry den, chcel by som poprosit zodpovednych, aby venovali vacsiu pozornost udrzbe detskych preliezok. Konkretne mam na mysli pohyblivu, okolo svojej osi otacajucu sa preliezku, minikolotoc na detskom ihrisku medzi ulicami Kolarska a Tkacska. Vytvara neskutocny hluk, je obkolesena z troch stran bytovkami, co znamena ze zvuk sa odraza a kumuluje v tomto prostredi.. Byvaju tu aj dochodcovia, male deticky, ci ludia po nocnych zmenach, ktory by ocenili viac ticha. Prosim zodpovednych, aby ju opravili. Dakujem.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

142 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 15
Trend: Stúpajúci (+13)


357 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Bez zmeny


72 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »