Bojisko N. Huta

Novoveská Huta, 17. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

V lese vedľa cyklotrasy Ferčekovce - N.Huta si chalani hrajú na vojakov. Chodíme tadiaľ pravidelne s deťmi na bicykloch a bojíme sa, lebo tam chodia do zákazu vjazdu na autách. Okrem toho robia z lesa smetisko - doniesli tam stavebný materiál a staré pneumatiky. To asi do hory nepatrí. Mohol to niekto nepovoliť? Som zvedavý, kto to po prázdninách uprace.

Nadmerný a opakovaný hluk.

Sídlisko Mier, 15. august 2018
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Dobrý deň, prosím o vyriesenie problemu s opakovaným hlukom pri pustani modelov lietadiel na letisku. Lietadla pustaju v blízkosti činžiaka cez vikend dokonca pocas celeho dna. V tieto dni nemozeme otvarat okna z dôvodu hluku. Ďakujem za pomoc.

Nepokosené parkovisko na Hutníckej 8(už 3 roky)!

Sídlisko Západ, 15. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Vyriešený

Dlhotrvajúci problém: Už 3 roky nepokosená tráva okolo parkoviska na Hutníckej 8 v SNV (Západ 1). O probléme som informoval pred rokom aj p.Akrama, zatiaľ bez výsledku. Máme tu málo parkovacích miest a ešte k tomu aj 2 metrovú trávu, ktorá znepríjemňuje parkovanie a vykladanie vecí z kufra auta. Hrajú sa tu deti. A taktiež to neni estetické. Je nutné ,aby ste oznámili vopred obyvateľom bytového domu Hutnícka 8, že budete vtedy a o danej hodine kosiť. Autá sa môžu parkovať v tom čase na parkovisku pri novom Lidli. Ďakujem, s pozdravom Miloš Sedlák.

Hlina, štrk a prach na parkovisku na Hviezdoslavovej

Mesto - Sever a Telep, 15. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, po rekonštrukcii cesty na Hviezdoslavovej ulici, za ktorú som naozaj vďačny, ostalo na parkovisku pred bývalým ZIO barom množstvo hliny a štrku. Bolo by možné vyčistiť toto parkovisko? Dakujem

Nadmerné množstvo reklamy / bilboardov v meste

Mesto - Sever a Telep, 15. august 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Preco si mesto "oblepujeme" plagatmi, ktore kazia architekturu, zatienuju vyhlad na Velku Knolu a Slovensky Raj, kazia naladu, odputavaju vodicov od sustredenia? Bilboardy stoja na pilieroch zhotovenych z betonu naliateho do skaredych plastovych vedier? Co ma toto spolocne so zdravym rozumom a estetikou? Apelujem na vedenie mesta aby sa seriozne zacalo zaoberat otazkou odstranovania tohto nevkusneho prezitku. Reklamy ludi podvedome znerzvoznuju a nic nepropaguju. Iba podporuju prelievanie penazi bez pridanej hodnoty. Objektov v meste je na desiatky! Vytvorte mestsky projekt, podporte mladez, zapojet granty, mate na to statut mesta. Nikto iny to nevie a legalne nemoze ani len navrhnut. Prosim Vas!


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

165 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 17
Trend: Stúpajúci (+9)


384 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Stúpajúci (+10)


80 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-1)


viac »