Sídlisko Mier, 21. jún 2022
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve
Dobrý deň, chcem sa opýtať bolo by možné nakresliť parkovacie čiary na parkovisku? Ulica Wolkerová 28 Spišská Nová Ves. Máme tu Parkovisko pri charite ale hodili by sa tam čiari aj pred vchodom by trebalo opraviť už ich nie je vidno. Potom stoja ako chcú ďakujem. Hlavne by pomohli čiary pri charite. Pekný deň
Mesto Východ a Mesto Juh, 21. jún 2022
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve
Zrejme pri manipulácii s plynovými rúrami bolo otočené zrkadlo o 180 stupňov.
Mesto - Sever a Telep, 17. jún 2022
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve
Dobrý deň. Chcel by som nahlásiť väčší počet výtlkov na ceste na ul Nad medzou. Vzhľadom na to že je to hlavná cesta do školy tak ráno pri obchádzaní výtlkov vznikajú nebezpečne situácie. Za možnú nápravu vopred ďakujem.
Mesto Východ a Mesto Juh, 15. jún 2022
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve
Nádhernú lipu, ktorá tu rástla dlhé desaťročia, zničila plechová opacha s betónovým parkoviskom behom posledných troch rokov (na fotkách porovnanie stromu z obdobia pred niekoľkým i rokmi a dnes - fotené v približne rovnakých obdobiach). Smutné, smutné, smutné. Prečo sme to dovolili? Dá sa ten strom ešte nejako zachrániť?
Mesto Východ a Mesto Juh, 14. jún 2022
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený
Nahlasujem opakované znečisťovanie a rozfúkavanie odpadu z poľskej predajne Merkury Market na Mlynskej ulici č. 37 - igelity, cenovky, fixačné pásky z obalov a kontajnerov, obalový matriál, papiere, kartóny, komunálneho odpadu. Problém je dlhodobý a bez náznakov odstránenia zo strany prevádzkovateľa predajne. Fotodokumentácia z 14.júna. t.r.
Podnetov za posledný mesiac:
9
Trend:
Stúpajúci (+5)
Podnetov za posledný mesiac:
2
Trend:
Klesajúci (-2)
Podnetov za posledný mesiac:
4
Trend:
Bez zmeny