Nepovolené stavebné úpravy

Sídlisko Mier, 12. október 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Žiadam kompetentných o vyjadrenie sa k nepovoleným úpravám a vykonanie nápravy formou uvedenia do pôvodného stavu, na Wolkerovej ulici 5. Majiteľ z prízemneho domčeka urobil trojposchodovú budovu, stále pridáva ďalšie úpravy ako prístavba terasy, betónovanie plôch, najnovšie tam vystavil murovaný plot v tesnej blízkosti vodomernej šachty. Okrem toho sa ani netají tým, že sa chystá pristaviť ďalšiu bytovú jednotku. Každým dňom sa tam zdržiava (býva) čoraz viac ľudí a ďalší sa chystajú nasťahovať. Už teraz sú nadmerne hluční, keďže väčšinou vysedávajú vonku, kričia, púšťajú hlasnú hudbu.

Výtlky na križovatke pred hlavnou poštou

Mesto - Sever a Telep, 11. október 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na krizovatke ulic Stefanikovo namestie a Stara cesta pred hlavnou postou sa nachadzaju 3 vytlky. Poprosim odstranit este pred zimou.

Diery na ceste, Vajanského 31

Mesto - Sever a Telep, 07. október 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na Vajanského ulici okolo domu č. 31 sa nachádzajú 2 veľké diery na ceste.

Nové detské ihrisko

Sídlisko Tarča a Kozí vrch, 07. október 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Na sídlisku Tarča, rovno pod mojimi oknami, vyrástlo krásne nové detské ihrisko. Prinieslo so sebou trocha hluku, ale hlavne veľa, veľa detskej radosti. Pri ihrisku však chýba prevádzkový poriadok, alebo inak, označenie, kto a ako má jednotlivé prvky ihriska používať. Preto krycia plachta nad pieskoviskom slúži na slnenie a skákanie a už niekoľkokrát bola odtrhnutá, na hojdačkách pre najmenších sa hojdajú všetci, ktorí sa na ne zmestia a často v tých najnezvyčajnejších polohách. A zdá sa, že najobľúbenejšiu hrou najmenších, proti ktorej ani rodičia často nenamietajú, je hádzanie okolitého štrku na kovové šmýkačky. Okrem toho, že sa takýmto spôsobom ihrisko rýchlo zničí, hrozí tam aj nebezpečenstvo úrazu.

Informácie o aktuánych psoch v Útulku - odchyte túlavých zvierat

Mesto - Sever a Telep, 05. október 2018
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Dobrý deň, Chcela by som sa na Vás obratiť s otázkou, vo veci útulok – odchyt túlavých zvierat SNV. V poslednej dobe som zaznamenala, že nie je možne získat informacie, ako sú napr. fotky, popis akt. psíkov v útulku. Do nedávna som to evidovala na Facebookovej stránke, kt. už nie je aktuálna, dokonca ani v Íčku nevidieť akt. informácie o psíkoch. Kedže som milovníčka zvierat a niekoľko som si už aj adoptovala z tohto útulku, no vzhĺadom k tomu, že som momentálne v zaharničí nemám akýkoľvek prístup k informáciam. Poznám veľa záujemcov v zahraničí, ktorí majú vážny záujem o adopciu psíkov práve z nášhu útulku, no bohužial nemám možnosť ako im posunúť akékoĺvek invormácie, forografie. Viete mi prosím objasniť momentánu situáciu resp.,plány,kt. mesto chystá pre pokrok v tejto oblasti?Ďakujem


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

170 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Klesajúci (-3)


401 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Klesajúci (-10)


87 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Klesajúci (-2)


viac »