Gemerská-schody-poškodené

Ferčekovce, 09. júl 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Nebezpečné schody! Pri autobusovej zastávke Gemerská č. 1 vo Ferčekovciach pre chodcov sú kovové schody po ktorých cestujúci zostupujú z cesty Spišská Nová Ves – Novoveská Huta na slepú ulicu Gemerská. Samotné prechádzanie cez cestu je pre vystupujúcich cestujúcich z autobusa linky č. 3 veľkým rizikom, aj keď je tam plná čiara mnohé automobily túto horizontálnu dopravnú značku nerešpektujú a predchádzajú stojaci autobus. Vďaka veľkej opatrnosti chodcov sa tam zatiaľ nestala nehoda. Sú však vodiči, ktorí rešpektujú dopravné značenie, zastavia a dávajú prednosť chodcom na prejdenie cez cestu. Zastávka autobusa je tam historicky oficiálna, ale značenie prechodu pre chodcov chýba! Druhým problémom sú spomínané železné schody. Dlhodobo sa im nevenuje údržba a neviem posúdiť, kto je vlastníkom.

Za Hornádom-Verejné služby-vstup na plaváreň v lete

Mesto Východ a Mesto Juh, 03. júl 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Chcel by som sa spýtať kompetentných, prečo sa zrušil individuálny vstup na krytú plaváreň počas letnej sezóny. Ja ako plavec si chcem ísť na hodinku, dve zaplávať a 6 € za vstup, ktorý zahŕňa služby, ktoré nevyužijem (letné kúpalisko, atrakcie, bufet), je nehorázna suma! Ak je problém s kontrolou, kto sa kde zdržiava, ideálne riešenie by bolo zľavnené vstupné dve hodinky pred záverečnou. Poprosím o reakciu. Ďakujem.

Eleny Maróthy - Šoltésovej-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Mesto Východ a Mesto Juh, 03. júl 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Uzavretý

Prosím o preverenie a prípadné odstránenie dlhodobo odstaveného starého auta pod plachtou, ktoré už niekoľko rokov bez pohnutia blokuje parkovacie miesto. Pneumatiky sú spojené s asfaltom a okolo uz rastie tráva. Ďakujem.

Šarišská-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Ferčekovce, 30. jún 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Prosím vás pekne, nemohli by ste osadiť zrkadlo pre ľudí vychádzajúcich zo Zemplinskej ulice, je to tam neraz veľmi tesné pri vychádzaní na hlavnú cestu. Na ulici karpatská ste zrkadlá osadili, tak verím, že ich osadíte aj pre nás. Ďakujem 🙂

Koceľova-krík-neostrihaný

Mesto - Sever a Telep, 30. jún 2019
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Tento rok neboli strihané kroviny. V ich okolo rastie 2 metrova tráva a pokryva. Podobná situácia je aj inde v meste. Celkovo Spisska vyzera tento rok veľmi zanedbane.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

190 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Klesajúci (-3)


453 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Klesajúci (-10)


97 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Stúpajúci (+4)


viac »