Neudžiavané trávnaté plochy

Mesto - Sever a Telep, 25. máj 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na ulici Čsl. armády (popisné čísla 1700, 1564,...) tento rok ešte ani raz nebola pokosená tráva. Lavičky osadené na týchto trávnatých plochách sú už zarastené, prevyšuje ich trávnatý porast. (Na fotke som ich polohu označil šípkami, aby bola zaznamenaná pre prípadných archeológov, ktorý by po nich v budúcnosti mohli pátrať ;-) ). V tejto vysokej tráve sa drží a množí hmyz, ktorému vysoká tráva vyhovuje. Navyše som tam už zazrel aj hada. O tom, že nekosením umožnujeme tráve peľovať rozprávať nemusím, ale pre astmatikov to nieje nič príjemne. Nás obyvateľov by potešila urýchlená náprava a pravidelná údržba predmetných plôch.

Separovaný zber odpadu E.M Šoltésovej

Mesto Východ a Mesto Juh, 23. máj 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobry den, ako vidite na obrazku, takto vyzera separovany zber na ulici E.M.Soltesovej uz zopar dni. Zberné nádoby sú plné, v ich okolí neporiadok. Naozaj chce takto motivovat mesto ludi na triedenie odpadu? dakujem

Zdevastovaná príroda a okolie po ťažbe - Rybníky

Novoveská Huta, 21. máj 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Vyriešený

Sceneria po tazbe dreva, ktora sa nachadza v rekreacnej oblasti smer od Rybnikov po Flajser. Vetvy doslova rozhadzane po okoli bez snahy o poriadok, kusy brvien priamo v potoku, vyjazdene kolaje po lesnej technike tu evidentne nikoho netrapia. Turisticke znacenie ponechane na pahyli od stromu.

Vyznačenie jazdných pruhov nový LIDL

Sídlisko Západ, 20. máj 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
V riešení

Dobrý deň. Už nie jeden MESIAC je postavený nový LIDL na sídlisku Západ. Nechápem, ako mohla dopravná polícia a mesto dovoliť aktuálny stav priľahlých ciest. Pri výstavbe sa síce spravili nové jazdné pruhy, no ich vodorovné VYZNAČENIE na ceste sa asi zmylo dažďom, alebo bolo nekvalitne spravené. Žiadam mesto, aby vyriešilo URGENTNE danú situáciu, pretože autá prichádzajúce od Smižian vchádzajú do protismeru odbočovacieho pruhu. Je potrebné okamžité VYZNAČENIE pruhov, aby neprišlo ku kolízii áut, ktoré sa už stávajú a najhoršie sú v nočných hodinách pri nulovom osvetlení ! Čaká mesto na prvú nehodu? Ďakujem.

Chýbajúca lavička na autobusovej zastávke ulica Starosaská

Mesto - Sever a Telep, 19. máj 2017
Zodpovednosť: Spišská Nová Ves
Zaslané samospráve

Na autobusovej zastávke chýba lavička, podľa snímky z Google street z roku 2012 lavička chýba minimálne 5 rokov.


Viac podnetov Mobilná aplikácia Nahlásiť podnet

119 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 12
Trend: Stúpajúci (+8)


307 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 10
Trend: Stúpajúci (+2)


71 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Klesajúci (-3)


viac »