Športová-Mestský mobiliár-iné

10. júl 2024
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Dobrý deň, urgentne prosím, vymeňte na plavárni tie prasknuté lehátka v nepoužiteľnom stave za nové!!! Môj syn si dnes chcel na lehátko sadnúť a noha sa mu zakliesnila v praskline lehátka. Prišiel tak k nepríjemnému úrazu. Bolo tam veľa detí, ktoré mohli dopadnúť tak isto. Mrzí ma, že už ste na to boli zo strany plavčíkov upozornení a nič ste s tým neurobili.

Kozmonautov-cesta-výtlk

28. jún 2024
Zodpovednosť: Stará Turá
Zaslané samospráve

Dobrý deň pri garazi c.6050 na ul.M.R. Stefanika pri dome 284 je pri vjazde do garaze poškodená cesta/vid.prilozene foto/, ktorá spôsobuje rizikový nájazd do garaze, v tom prípade znemožňuje využívanie súkromného majetku a hrozí poškodenie súkromného motorového vozidla. Poprosím kompetentné organy o urýchlene riešenie problému z dôvodu, kde nemôžeme využívať svoj súkromný majetok, na to no je určený. Ďakujem za vybavenie S pozdravom

Generála M.R.Štefánika-chodník-poškodená dlažba

13. jún 2024
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Dobrý deň. Keďže po novele o parkovaní vzniká znační problém s počtom parkovacích miest a ľudia parkujú už aj na trávniku vo vnútrobloku (na chodníku zákaz), tak ma napadlo využiť možnosť pozdĺžneho parkovania na ul. Generála M. R. Štefánika (od pošty smerom k "Y"ke resp. po ochrannú vzdialenosť pred danou "Y" križovatkou). Keby sa zrušil chodník (neopravený) a ponechal iba funkčný chodník na strane pošty, vzniklo by pomerne dosť parkovacích miest a ostala by ušetrená aj zeleň (vid. príklad pred priemyslovkou). Taktiež, nové parkovacie miesta by mohli vzniknúť aj vo vnútrobloku ulice Štefániková, keďže chodník je hneď pri stene bytoviek a ďalší rozbitý chodník za zeleňou pred bytovkami sa aj tak využíva na parkovanie (parkuje sa ako sa zachce). Za zváženie by to stálo.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

34 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Stúpajúci (+1)


66 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


10 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »