Súš-Cesty a chodníky-Cesta-poškodená

19. február 2024
Zodpovednosť: Stará Turá
Zaslané samospráve

Dobrý deň, od roku 2020 je po rekonštrukcii cesty v časti Súš ešte stále nespevnená časť cesty pri potoku. Potok bol vybagrovaný a pri odbočke ku bývalej škole bol k tomu účelu navozený kameň. Krajnica cesty je podmývaná vodou vytekajúcou z rúry nad potokom. Bolo by možné naplánovať a dokončiť spevnenie tejto krajnice cesty a zvýšiť tým bezpečnosť jazdy autami a taktiež životnosť cesty? Ďakujem

Súš-nebezpečne naklonený stĺp

01. január 2024
Zodpovednosť: Stará Turá
Vyriešený

Dobrý deň, v mestskej časti Súš pri kameňolome je naklonený stĺp telefónneho vedenia a drží len na silou kábla opretého o strom. Prosím vyriešiť, aby sa neutrhol kábel aj nad cestou. Ďakujem

Generála M.R.Štefánika-parkovanie-chýbajúce miesta

04. december 2023
Zodpovednosť: Stará Turá
Neriešený

Dobrý deň . Chcem sa spýtať snáď za všetkých obyvateľov ulice Štefánikova . Kde máme parkovať ? Oproti činžiaku bol postavený mestský úrad a nová stavba bytov. Podľa chodnikoveho zákona nesmieme parkovať pred vchodmi ako doteraz . Navyše nesmieme parkovať ani oproti keďže na tabuliach je vyhradené miesto pre rezidentov bytového domu a vyhradené miesto pre zamestnancov mestského úradu a návštevníkov . Napadlo niekoho kde majú parkovať ľudia z celej ulice od mestského úradu a mestskej polície až po novú bytovú časť "skelet " ? Bohužiaľ nemáme kde parkovať . Tak prosím mesto aby zareagovalo na túto situáciu .


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

28 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


62 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


13 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »