Štúrova-Cesty a chodníky-poškodený múr

20. február 2023
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Vedľa chodníka na Štúrovej ulici je pri autoumyvárni postavený oporný múr. Oporný múr je značne poškodený a nakoľko sa nachádza v bezprostrednom susedstve chodníka, ohrozuje všetkých ľudí, ktorí ho používajú. Oporný múr je postavený bez stavebného povolenia a z laického porovnania s katastrálnou mapou možno vyvodiť, že je pravdepodobne postavený (resp. jeho časť) na pozemku mesta. Žiadam mesto o okamžité zjednanie nápravy - nariadenie odstránenia nepovolenej a životy ohrozujúcej stavby. Ľuboš Rybnikár

Dibrovova-stavby a budovy-zlý stav budovy

18. november 2022
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Dobry den, zachody na poliklinike pre zamestnancov su katastrofalne. Dvere na 1.posch. treba pri otvarani vykopnut inak sa neda dostat von. Zasekavaju sa. Nehovoriac o ubohom stave zachodov aj pre pacientov a pachu. A odpadoch ktore smrdia.

SNP-holuby

05. október 2022
Zodpovednosť: Stará Turá
Uzavretý

Je to všeobecne známy problém mesta Stará Turá, len občania málo o tom hovoria! Znázorňujem na priložených záberoch "činnosť" nežiadúcich tvoroch (holuby) na území mesta Stará Turá. Firma, ktorej sme zaplatili nemalé financie za ošetrenie strechy na BD SNP - 151/68 nám vydokladovala fotodokumentáciou stav strechy s nánosom a s upchatým zvodom časti strechy, kde pravideľne sa zdržujú holuby. Po vyčistení a odprataní trusu (6vriec) - v respirátoroch pracovali, po 5. (piatych) dňoch (štvrtok ukončený náter a v utoroch sme tieto zábery zhotovovali) je stav znázornený. Ak si všimnete parapety bytov, tak si uvážte ako sa dá bývať na území nášho mesta v zdravom životnom prostredí? - už sa nepýtam, ako sa dá vetrať? Problém garancie záruky za náter už radšej tu nebudem otvárať! Ing.Ján kormoš.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

24 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


59 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »