Nevyhovujúci prechod

07. apríl 2017
Zodpovednosť: Iný subjekt
Neriešený

Nevyhovujúci priechod pre chodcov, najmä žiakov 1. stupňa ZŠ. Priechod končí v ceste a v tráve. Taktiež nieje riadne zvýraznený, ani osvetlený. Taktiež križovatka je neprehľadná a spomaľovače neefektívne. Široko ďaleko nie je žiadny priechod, kade majú chodiť naši najmenší?

Chýbajúci chodník

17. október 2016
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Prosím o dobudovanie chýbajúceho chodníka na ulici Štúrovej. Kedže práve prebiehajú výkopové práce na Korei, bolo by efektívne využiť tento čas na prepojenie spodnej a vrchnej časti korei chodníkom. Jedná sa o veľmi nebezpečný usek cesty , z každej strany je križovatka, plus neprehľadná zákruta. Autá tam dosahujú veľké rýchlosti v oboch smeroch a chodci sa nemajú kde vyhýbať. Daným úsekom chodia deti do školy, aj mamičky s kočíkmi i ostatný chodci. V prípade že v oboch smeroch ide auto, chodec sa nemá kde uhnúť, ludia uskakujú do trávnika. V zime keď je sneh sa tu majú problém vyhnúť autá, chodec tu už riskuje život a zdravie. Keďže sa nejedná o náročnú stavbu, ide o krátky úsek chýbajúceho chodníka a je tam aj voľné miesto popri ceste, určite bynemal byť problém tento chodník dobudova

Parkovisko nad Andiamom

29. september 2016
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Dobrý deň, má mesto v pláne s úpravou parkovacej plochy nad Andiámom? Parkovisko sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty na ul. Hurbanová. Toto parkovisko je v katastrofálnom stave, takisto ak by sa takáto oprava realizovala, tak nakreslenie parkovacích miest by nebolo od veci. Dakujem.

Suché stromy

13. september 2016
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Na ceste Stara Tura - Sus sa v lese nachadza 20-30 suchych stromov ktore ohrozuju zdravie a majetok turistov, cyklistov i vodicov. Stav pretrvava niekolko rokov bez akehokolvek riesenia. Niektore stromy boli oznacene cervenou farbou na vyrub. Napr. vcera tj 12.9.2016 odpadol z jedneho zo stromov na vozovku suchy tazky konar. Nastastie tentokrat bez nasledkov. Ziadame o napravu.

Obrezanie stromu ohrozujúceho ludí (Topolecká u Holov)

16. júl 2016
Zodpovednosť: Iný subjekt
V riešení

Dobrý deň, chceme sa spýtať či by bolo možné obrezať strom konkrétne Topoľ v Topoleckej u Holov pri zástavke.Keďže strom ohrozuje ako aj ľudí čakajúcich na zástavke tak aj pri večšom vetri padajú velké konáre vedla aút, pod okná.Po nočnej búrke na druhý deň v okolí stromu 50m sú popadané strašné velké konáre ktoré sú aj v zástavke, pri ktorej to lahko zasiahne človeka.Budeme radí ak nášmu podnetu vyhoviete, lebo pri fakt velkej búrke burke kludne aj ten strom navrchu zlomí a narobí vela škody to je len otázkou času.Posielame aj fotku daného stromu.Ďakujeme a veríme že v blízkej dobe strom obrežete.S pozdravom obec Topolecká.

Vianočné osvetlenie

23. marec 2016
Zodpovednosť: Stará Turá
V riešení

Dobrý deň. Kedy bude konečné demontované vianočné dekoratívne osvetlenie? Nie je to esteticky pekné keď ešte na konci Marca ho máme na stĺpoch verejného osvetlenia.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

10 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


9 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


viac »