Hrnčiarska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

16. apríl 2019
Zodpovednosť: Stropkov
V riešení

Odstavene auto bez EČ zaberá miesto na parkovanie.

Hrnčiarska-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

07. február 2019
Zodpovednosť: Stropkov
Vyriešený

V meste máme asi veľa dopravných značení hlavná cesta. poprosím o vysvetlenie dopravného značenia. Nechýba tam náhodou ešte jedna dopravná značka?

Pod vlekom-Mestský mobiliár-iné

28. január 2019
Zodpovednosť: Stropkov
V riešení

Podľa informácie v miestnom periodiku 28. 09. 2018 bola za účasti zainteresovaných slávnostne otvorená lyžiarska sezóna Pod Vlekom. No hoci sa pomaly zima prehupne do druhej polovice, v stredisku badať "pohyb", no od vtedy by ste akúkoľvek informáciu o prevádzke vleku na webovej stránke mesta Stropkov alebo jej zložiek, či nejakej informačnej tabuly priamo v prímestskej zóne hľadali márne. Tak za lyžiarsku verejnosť sa chcem opýtať, či funguje len v "utajenom" režime alebo ako je to s jeho prevádzkou?


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

22 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


84 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


5 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »