Hrnčiarska-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

07. február 2019
Zodpovednosť: Stropkov
Vyriešený

V meste máme asi veľa dopravných značení hlavná cesta. poprosím o vysvetlenie dopravného značenia. Nechýba tam náhodou ešte jedna dopravná značka?

Pod vlekom-Mestský mobiliár-iné

28. január 2019
Zodpovednosť: Stropkov
V riešení

Podľa informácie v miestnom periodiku 28. 09. 2018 bola za účasti zainteresovaných slávnostne otvorená lyžiarska sezóna Pod Vlekom. No hoci sa pomaly zima prehupne do druhej polovice, v stredisku badať "pohyb", no od vtedy by ste akúkoľvek informáciu o prevádzke vleku na webovej stránke mesta Stropkov alebo jej zložiek, či nejakej informačnej tabuly priamo v prímestskej zóne hľadali márne. Tak za lyžiarsku verejnosť sa chcem opýtať, či funguje len v "utajenom" režime alebo ako je to s jeho prevádzkou?

Kukučínova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

28. december 2018
Zodpovednosť: Stropkov
Neriešený

V okolí budovy Internátu Teslák, konkrétne v blízkosti mestskej haly, je neustále neporiadok. Dve nádoby nestačia ani v priebehu roka. V tomto období to však už pripomína povianočnú atmosféru podobajucu sa nelichotivému Luníku. I takto vyzerá a vie sa prezentovať malé mesto.


Viac podnetov Nahlásiť podnet