Živý plot na Ul. Varichovskej

24. júl 2017
Zodpovednosť: Trebišov
V riešení

Dobrý deň, pri ZŠ Pribinova je vysoký živý plot veľmi brániaci vo výhľade na cestu - vznikajú tu často nebezpečné situácie.

Kanalizačné vpusty v meste

23. júl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Kanalizačné vpusty na krajniciach ciest v Trebišove sú často nesprávne osadené. Niektoré otvory na prietok vody sú rovnobežné s cestou. Cyklisti sú nútení jazdiť po samom okraji cesty. Mnohé vpusty sú po rokoch voči povrchu vozovky umiestnené už výrazne nižšie, neraz až 20 cm. Cyklistom hrozí vážna nehoda pre prehĺbeniny, ale aj preto, že sa koleso môže zaseknúť do rovnobežného otvoru. Kanalizačné vpusty majú byť priečne vzhľadom k vozovke, ako je to zväčša na hlavnej ul. Navrhujem ich skontrolovať a chyby napraviť, pretože množstvo kanalizačných vpustov je nesprávne osadených, niektoré sú len zo zváraných železných tyčí, iné sú zakryté drevenými foršňami, a niektoré podstatne nižšie od úrovne vozovky. Je to návrh terajšiemu vedeniu, prípadne novým adeptom do volebného programu o rok.

Obsadené ihrisko zatepľovacím materiálom

22. júl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

napriek dostatku ineho priestoru si stavbari material potrebny k zatepleniu ihriska rozostavili tak, ze zabrali aj tretinu priestoru detskeho ihriska - maju na to povolenie od mesta? nebolo by mozne dohovorom dohodnut rozmiestnenie tak, aby toto detske ihrisko /jedno z mala v meste, kde je dopoludnia tien/, bolo mozne vyuzivat v plnom rozsahu?


Viac podnetov Nahlásiť podnet