Cukrovarská-krík-neostrihaný

05. september 2020
Zodpovednosť: Trebišov
Zaslané samospráve

Dobry den, cesta od Koronče smerom k zeleznicnej trati, ktora je jedina pristupova cesta k domu na Cukrovarskej ulici cislo 13/16, je kvoli krikom uz skoro neprejazdna. Ziadame o urychlene vyriesenie situacie. Dakujem

L. Svobodu-Verejné služby-iné

30. august 2020
Zodpovednosť: Trebišov
Neriešený

Dobrý deň, na ulici L.Svobodu nie je stále možnosť pripojenia k internetu formou optického kábla ale len pomocou starých technológii. Tiež tu bývajú študenti a pracujúci ľudia, ktorí využívali pár mesiacov dozadu internet k dištančnej forme štúdia a home office a s dostupnou technológiou to bolo náročné. Nedávno upozornila na rovnaký nedostatok občianka mesta na ulici Petronovej a Ružovej. Plánuje sa zaviesť aj na túto ulicu optický internet? Bolo by mesto v takomto prípade nápomocné? Na okolitých uliciach je táto možnosť pripojenia na internet od spoločnosti E-max, rovnako aj na sídlisku Sever. Rovnako v meste sa vraj rozširuje optická sieť od ďalšej spoločnosti. Možno je táto otázka rovnako určená aj týmto spoločnostiam, preto budem rád za skoré vyjadrenie sa mesta a spoločnosti.

Gaštanová-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

26. august 2020
Zodpovednosť: Trebišov
Vyriešený

Dobry podvecer! Dnes na prechadzke so psom a dietatom sme na luke vedla zimneho stadionu natrafili na takuto dieru - je to predpokladam otvoreny kanal dost hlboky nato aby si tam clovek prinajlepsom zlomil nohu a dieta radsej ani pomysliet. Myslim zeby bolo na mieste aby sa to urychlene dalo doporiadku nakolko sa na tejto luke organizuje kazdorocne sarkaniada a ak si to organizatori nevsimnj moze sa stat nestastie. Dakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet