Bratislavská ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Juh, 20. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Denne chodím okolo a tento neporiadok tam je už vyše roka a stále pribúda, vietor to nestíha rozfúkavať preč. Je v možnostiach mesta vykonať nápravu napr. oslovením majiteľa pozemku? Je to v okolí domov Bratislavská 7 a 9.

Ulica Kollárova-Cesty a chodníky-iné

Stred, 20. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Kocúrkovo: 21.3. 2019 pre futbal podľa polície bude uzavretá Kollárova ulica, vjazd na Podjavorinsku oproti vchodu do Areny, podľa mesta nebude Kollárova ulica uzavretá, tak netreba opatrenia, t.j. kvetináče zabraňujúce vjazdu na Podjavorinsku oproti vchodu do Areny netreba dať nabok!!!!!! Pravá ruka nevie čo robí ľavá......

Ulica Kollárova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Stred, 20. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

4. januára maria podala obdobný podnet, ale situácia pretrváva. Osoby sú viditeľné i zdiaľky, okrem znečisťovania, poškodzovania trávnatej plochy ešte aj obťažujú hlukom a asociálnym správaním. To skutočne ani mesto a ani železnice nemajú možnosť, ako tomu zabrániť? Stav pretrváva už niekoľko rokov a len sa upratuje to, čo sa stihne... Opakovaný priestupok nie je trestne stíhateľný?


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1550 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 131
Trend: Stúpajúci (+89)


4051 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 79
Trend: Stúpajúci (+42)


219 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 36
Trend: Stúpajúci (+23)


viac »