Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Východ, 13. jún 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Neporiadok v stojisku smetiakov a okolo neho. Po zrušení stojiska tu zostal ešte neporiadok a nikto z kompetentných ho zatiaľ neodpratal. Ak by sa dalo, prosíme o vyčistenie od smeti a starých konárov. Dakujeme

Ulica Juraja Slottu-parkovanie-problémové

Východ, 13. jún 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, najmä počas letnej sezóny sa pravidelne stáva, že v popoludňajších hodinách nemajú obyvatelia bytov v tesnej blízkosti kúpaliska na ulici J.Slottu kde zaparkovať. Je to spôsobené hlavne tým, že prakticky všetky parkovacie miesta zaberajú návštevníci kúpaliska pričom tieto nie sú vyhradené pre nich. Ako je vlastne možné že kúpalisko má povolenú prevádzku bez toho aby malo vyhradené parkovacie miesta pre návštevníkov? Miesto toho využívajú miesta ktoré sú prioritne určené obyvateľom sídliska. Okrem toho v niektorých prípadoch blokujú niektoré vozidlá prejazd, resp. výjazd vozidlám už zaparkovaním (ako je uvedené na fotografiách). Ďakujem za odpoveď.

Ulica Javorová-trávnatá plocha-vyschnutá

Modranka, 13. jún 2019
Zodpovednosť: Trnava
V riešení

Dobrý deň, v médiach som počul o podpore z Európskej únie pre mestá na zvýšenie využívania dažďovej vody. Rád by som si na svojej záhrade uložil zbernú nádobu na využívanie a zber dažďovej vody a znížil tak potrebu vŕtania studne či užívanie vody z vodovodu. Chcel by som sa týmto opýtať, či mesto Trnava poskytuje nejakú podporu na takéto projekty. Ďakujem za ochotu a odpoveď.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1533 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 141
Trend: Stúpajúci (+87)


4138 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 73
Trend: Stúpajúci (+11)


318 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 73
Trend: Stúpajúci (+35)


viac »