Znečistený kanál na Dedinskej ulici v Modranke

Modranka, 18. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na Dedinskej ulici boli v rámci rekonštrukcie vybudované po okraji cesty aj odtoky vody plniace funkciu kanálov, pričom boli v nich inštalované aj zachytávače ropných látok. Dnes som kanál našiel v stave ako je na obrázku. Takto môže len sotva plniť funkciu, na ktorú bol určený. Celkovo je na ulici 18 takýchto kanálov a pravdepodobne viacero z nich bude v podobnom stave. Údajne by sa mali čistiť 2-krát do roka, no tento zatiaľ asi vyčistený nebol.

Dopravné zábrany

Sever, 18. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

sú tie betónové rúry osadené legálne? také to riešenie nie je podľa mňa legálne dopravné zariadenie. nieje ani riadne označené dopravnou značkou oznacujucou zúženie vozovky ani reflexnimi prvkami. Prosim o ich odstarannie. je ich viac po celom peknom poli.

Veľké diery v zábradlí

Východ, 18. júl 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

po pociatocnej pracach na rekontrukcii lavky, ostali v okoli posty na spodu zabradlia velke diery, ako vidno bol odstraneny spodny panel, a po nom tam ostala po celej dlzke velka diera. NA foto vidno cast povodneho panelu, ako aj velke sroby, ktore tam po nich ostali. Diery su take, ze tam moze kedy kolvek zle stupit a spadnut male dieta. Vyska dier je az po kolena 4,5r dieta (co je cca 23cm) a na sirku dospelej nohy, co je cca 28cm. Prosim a ziadam preto, aby bol tento usek riadne zabezpeceny. Skor ako sa nieco stane...


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1102 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 131
Trend: Stúpajúci (+16)


3442 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 86
Trend: Klesajúci (-3)


85 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 34
Trend: Stúpajúci (+21)


viac »