Hraničiarov-cesta-rozkopaná

28. október 2019
Zodpovednosť: Trstená
V riešení

Celé sídlisko je rozkopané a cesty sú znečistené . Ako sa bude robiť zimná údržba ciest? Blato bude rozťahované po celom sídlisku? Kedy sa ukončia výkopové práce? Prosím Vás ak sa nebude v prácach pokračovať vyčistite cesty za hádzaním vykopaných dier. Ak napadne sneh budeme mať na sídlisku veľké problémy . Deti môžu prísť k úrazu spadnutím do vykopaných rigolov ( nie sú označené a ohradené)

Západ-zábradlie-chýbajúce

26. september 2019
Zodpovednosť: Trstená
Uzavretý

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa nebude v budúcnosti riešiť zábradlie na cyklotrase na Západe. Myslím, že by sa tam hodilo, zabránilo by tomu, aby pri náhodnom páde, zakopnutí, šmyknutí človek spadol dolu brehom smerom k rieke. Bolo by to bezpečnejšie pre všetkých účastníkov a hlavne pre deti ktoré sa tam často pohybujú. Ďakujem za odpoveď.

Západ-detské ihrisko-poškodené

06. september 2019
Zodpovednosť: Trstená
Vyriešený

Dobrý deň, Poprosíme o opravu hojdačky na detskom ihrisku na sídlisku Západ pri základnej škole. Taktiež by bolo vhodné pri tejto oprave skontrolovať aj zvyšné časti ihriska, nakoľko hlavne drevené prvky sa štiepa a rozpadajú, drevo a triesky sa nachádzajú po zemi. Kolotoč je taktiež pokazený, vzhľadom na to, že ho pretažujú mladiství, ktorí tam chodia vysedávať. Bohužiaľ väčšina poškodení je spôsobená mladistvými, ktorý na detskom ihrisku nemajú čo hľadať ak vyhľadávajú takýto štýl zábavy. Ak by mesto bolo ochotné zabezpečiť náhodne kontroly ihriska kompetentnými osobami hlavne vo večerných hodinách, určite by sa mnohí občania a návštevníci ihriska potešili. Ďakujeme pekne za skoré vybavenie.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

8 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


11 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »