Rozhlas

13. jún 2018
Zodpovednosť: Turzovka
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je naozaj nutné aby mestský rozhas hral aj hodinu v kuse rôzne piesne, prípadne pol hodiny menoval čo a kde sa dá kúpiť, prípadne hrá tá istá pieseň 3x za sebou Veľa ľudí pracuje v zmenách doobeda si potrebujú pospať, tak isto deti v kočíkoch nie každý ma dobrý spánok, a nakoniec sa treba zamyslieť či naozaj všetci občania mesta musia nanútene počúvať možno im nevyhovujúci hudobný žáner. Myslím že sa treba zamyslieť na čo vlastne mestský rozhlas ma slúžiť (relevantné oznamy???!!!) a že nemá žiadne právo obťažovať občanov, lebo toto by si hádam žiaden občan nemohol dovoliť. Prípadne otvoriť nejakú verejnú diskusiu alebo anketu nakoľko, len v mojom okolí, vyjadrilo nespokojnosť, na neprimeranú hlasitosť a dĺžku oznamov a hudobnej produkcie veľa ľudí. Ďakujem.

Čierna skládka u lávky

15. apríl 2018
Zodpovednosť: Turzovka
Vyriešený

Znečistený Turkovský potok, pri odbočke ku Pekarikom pri lávke sa nachádza čierna skládka odpadu.


Viac podnetov Nahlásiť podnet