Krajná ulica-cesta-znečistená

29. január 2023
Zodpovednosť: Veľké Úľany
Neriešený

Dobrý den. Moju otázku smerujem kompetentným,či by bolo možné zmierniť pri najlepšom odstrániť problém s daždovou vodou a parkovaním v okoli kúpaliska. Už pri menších zrážkach voda stojí v takom objeme na ceste že nie je možné cez cestu prejsť a pri zaparkovaní z auta vystúpiť . Ešte horšie je,že keď autá prechádzajú cez takúto kaluž znečisťujú fasádu budovy. Myslím si,že odstránením zeminy pozdĺž plotov,mierným prehĺbením a vysypaním vhodného makadánu by sa tento problém čiastočne vyriešil. Za kladné riešenie mojej žiadosti Vám vopred dakujem.

Hlavná ulica-zastávka MHD-poškodená

18. november 2022
Zodpovednosť: Veľké Úľany
Vyriešený

Dobry den pan starosta. Chcem informovat o plechu ktory sa dost hybe ked je silnejsi vietor. Aby sa nahodou neotrhol a nespadol niekomu na hlavu.

Ulica Ekoosada-cesta-znečistená

10. november 2022
Zodpovednosť: Veľké Úľany
Neriešený

Dobrý deň tento týždeň začali navážať stavebný odpad na ten veľký prázdny pozemok na začiatku Ekoosady bolo nám povedané aby sme sa o to nestarali že je to súkromný pozemok v poriadku ale cesta v osade nie je súkromný majetok a preto by ju nemali znecistovat tie nákladné autá čo tam vyvážajú ten odpad nech idú okolo cez tu poľnú cestu za osadou rovno na hlavnú cestu mimo osady.Nikomu by sa nepáčilo keby mu pred domom navazal blato na cestu.A nešla by tá cesta v Ekoosade uzavrieť aby si tam všetky autá nerobili skratku aj obyvatelia a nespinili ju.Dufam že sa daná vec vyrieši s pozdravom Daniel


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

9 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


11 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


6 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »