Krajná ulica-značka-chýbajúca

05. november 2019
Zodpovednosť: Veľké Úľany
Vyriešený

Dobry, mohli by ste prosim oznacit cesticku medzi parkoviskom pri kupalisku a Krajnou ul. dopravnou znackou. Viacero aut uz skoncilo v jarku ( podla navigacii je to regulerna cesta)

Priemyselná ulica-cyklotrasa-neoznačená

13. október 2019
Zodpovednosť: Veľké Úľany
V riešení

Dobry den pan starosta, prosim Vas, chcela by som sa spytat, kedy bude doplnene dopravne znacenie k novovybudovanej cyklotrase, nakolko dnes, v nedelu doobeda, slo osobne vozidlo bielej farby, špz nemam, na cyklotrase na useku popri Ciernej vode. Pytam sa len kvoli tomu, aby nebola znicena este skor ako bude oficialne dana do uzivania. (Viem, ze aktualne ju uzivaju ludia na vlastnu zodpovenost). Dakujem. Vierka

Krajná ulica-strom-neorezaný

07. október 2019
Zodpovednosť: Veľké Úľany
V riešení

dobry den, mohli by ste prosim zrezat vysusenu najvrchnejsiu cast brezy. Pri poslednom silnom vetre nam velka cast padla na pozemok a poskodila strechu. Dakujem aneta


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

9 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+1)


5 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »