Modranská-znečisťovanie-ovzdušia

30. august 2020
Zodpovednosť: Vinosady
Vyriešený

Dobrý deň, prosím pani starostku aby aspoň raz týždenne dala vyhlasovať do rozhlasu, že je zakázane paliť odpad zo záhrad. (aby sa to ludia naučili) Pravidelne na Modranskej ul. od kaštiela po zaciatok starej cesty do modry palia.,p. Jedličkova, p. Bartošová. Už som ich aj upozorňoval, ale nevedia pochopiť, že je to zakázané. Na obrazku je Brunoslav B. Z modransjej ul. Čo ma ubytovňu. Dakujem

Modranská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

13. júl 2020
Zodpovednosť: Vinosady
Vyriešený

Pozemok obce, parc. č. 433/13, LV č.733, Vinosady, k.ú. Malé Tŕnie, trvalý trávnatý porast. Dnes po revízii pracovníkmi ZSE, orezané náletové dreviny zostali na veľkej hromade, ktorá sa tu tvorí 3 roky a ani po opakovanom upozornení na Obecnom úrade Vinosady, stále nedošlo k náprave. Na uvedenom pozemku už vzniká čierna skládka.

Modranská-cesta-rozkopaná

08. jún 2020
Zodpovednosť: Vinosady
Vyriešený

Dobry den, V dosledku odkopania krajnice cesty 502 v lokalite Bolesky doslo dnes k nehode. Bolo to len otazkou casu kedy sa tam stane nehoda, cesta je uzka a ked sa chcete vyhnut nakladnemu vozidlu musite ist az na kraj vozovky. Takyto stav tam trva uz niekolo dni a zhorsuje sa. Realizátor stavby "Bolesky" pri vykopoch kanalizacie zasiahol do telesa vozovky a vytvoril hlboký 2 m zraz. Kto dal na takéto nieco pečiatku a kto to povolil ved tam musi byt ochranne pasmo? Bolo dodrzane? Ma stavebnik povolenie na taketo postupy a zasahy do vozovky a ochranneho pasma? Dakujem.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

18 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


15 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »