Modranská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

13. júl 2020
Zodpovednosť: Vinosady
Vyriešený

Pozemok obce, parc. č. 433/13, LV č.733, Vinosady, k.ú. Malé Tŕnie, trvalý trávnatý porast. Dnes po revízii pracovníkmi ZSE, orezané náletové dreviny zostali na veľkej hromade, ktorá sa tu tvorí 3 roky a ani po opakovanom upozornení na Obecnom úrade Vinosady, stále nedošlo k náprave. Na uvedenom pozemku už vzniká čierna skládka.

Modranská-cesta-rozkopaná

08. jún 2020
Zodpovednosť: Vinosady
Vyriešený

Dobry den, V dosledku odkopania krajnice cesty 502 v lokalite Bolesky doslo dnes k nehode. Bolo to len otazkou casu kedy sa tam stane nehoda, cesta je uzka a ked sa chcete vyhnut nakladnemu vozidlu musite ist az na kraj vozovky. Takyto stav tam trva uz niekolo dni a zhorsuje sa. Realizátor stavby "Bolesky" pri vykopoch kanalizacie zasiahol do telesa vozovky a vytvoril hlboký 2 m zraz. Kto dal na takéto nieco pečiatku a kto to povolil ved tam musi byt ochranne pasmo? Bolo dodrzane? Ma stavebnik povolenie na taketo postupy a zasahy do vozovky a ochranneho pasma? Dakujem.

Modranská-strom-poškodená podpera

08. jún 2020
Zodpovednosť: Vinosady
V riešení

Dobrý deň, viacero z vysadených mladých topoľov je padnutých na zemi aj podperou, niektoré sú ohnuté do strany, čo v budúcnosti zapríčiní pád alebo zlomenie, ďalšie sú vysušené. Je pekné sadiť stromy, ale tie potrebujú aj starostlivosť. Nevieme, kto je zodpovedný za túto výsadbu aleje, žiadame vážnu starostlivosť o tieto stromy kým sú mladé. Ďakujeme vopred za riešenie podnetu.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

19 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


13 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


1 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »