Pod dolami-neporiadok a odpadky-čierne skládky

27. apríl 2021
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
Zaslané samospráve

Na výjazde na výpadovku popod železnicu z ulice "Pod dolami" vznikla čierna skládka a hromadí sa tam odpad. Problém je aj popri časti ulice "Pod dolami", presnejšie v súbehu so železničnou traťou, kde je množstvo odpadu okolo cesty a v náletových drevinách v páse medzi železnicou a ulicou. Stav pretrváva už dlhšiu dobu. Nejedná sa o odpad na železničnej stanici, ktorý tu už bol nahlásený.

Na vŕšku-neudržiavaný rigol

27. apríl 2021
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
Zaslané samospráve

Už niekoľko rokov neudržiavaný rigol pri ceste vedľa cintorína, zarastený náletovými drevinami medzi ktorými sa hromadí odpad, ktorý je viditeľný hlavne teraz keď kríky ešte nemajú listy. Kríky zasahujú do cesty a špatia okolie. Plot cintorína je zarastený kríkmi a je v zlom stave - pletivo je zhrdzavené a potrhané. Je to prístupová cesta k cintorínu, kostolu, vlakovej stanici a hlavne k našim domom kde denno-denne prechádza množstvo ľudí.

Sídlisko Juh-parkovanie-problémové

26. apríl 2021
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
Zaslané samospráve

Dobrý deň.Chcel by som sa opýtať mesta, prečo umiestnili športovú halu na miesto, kde nebude dostatok parkovacích miest?Podľa mňa mesto Vranov vedome porušuje stavebný zákon a parkovacia kapacita nebude dostatočná...Keď pán primátor hovoril, že sa tam budú konať zápasy a koncerty kde na zápasy zastanú autobusy s hráčmi a kde sa otočia? V prípade koncertu neviem či viete ale technika (svetlá, pódium ozvučenie sa dováža v kamiónoch aj v niekoľkých) kde ich chcete umiestniť a ako sa tam dostanú? Kapacita v hľadisku má byť cca 300 miest v prípade koncertu predpokladám viac pretože sa sedí aj na hracej ploche čiže možno 500-600 miest - kde zaparkujú ľudia keď prídu na koncert dajme tomu že 20% príde pešo čo je 120 osôb a dajme tomu, že v aute bude priemerne 2 osoby kde zaparkujeme cca 240 aut?


Viac podnetov Nahlásiť podnet