Nefunkčný neón

06. marec 2017
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
Vyriešený

Neón číslo 5 na sídlisku Lúčna už pár dni nesvieti a je tu kvôli nemu dosť veľká tma. Poprosil by som o urgentné vyriešenie problému. Taktiež o pár metrov nesvieti neón, podnet už 2 mesiace nikoho nezaujíma - https://www.odkazprestarostu.sk/vranov-nad-toplou/podnety/36186/nesvieti-neon

Chýbajúce zakrytie na odvodňovacom žľabe

04. marec 2017
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
V riešení

Na ceste smerom do mesta zo Sídliska 1. mája v pravom pruhu, takmer po celej dĺžke chýba zakrytie. Toto je dlhodobý stav, už dávnejšie to bolo zakryté len provizórne plechom. Teraz je tam odkrytý žľab. Fotka bola urobená cca pred týždňom, stav je rovnaký.

Inteligentné zásobovanie COOP Jednoty - Lúčna 819/5

23. február 2017
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
Vyriešený

Dobry den, dalsi dlhorocny problem vchodu Lucna 819/5,Vranov.Kvoli zasobovaniu sme sa dnes nemohli dostat do vlastneho vchodu.Vraj si mame zabezoecit gumaky,odporucal nam vodic zasobovania No,keby tam zasobovanie nebolo,ziaden problem.Voda a blato vsade.Museli sme ist po vode okolo zasob auta Hlbka cca 7cm a viac.Ak by potrebovala prist sanitka,matka s kociarom,deti zo skoly,a hoci kto,SMOLA!Je to normalne?Ako mozme mat takto znemozneny pristup k vlastnym bytom???Nas nemozu zaujimat sklady jednoty!!!Ako zasobovali jednotu,ked bol sneh a nebolo ho malo???Trpime to uz 27 rokov!!!!


Viac podnetov Nahlásiť podnet