Pokládka asfaltu

10. september 2018
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
V riešení

Dobrý deň chcem sa opýtať či niekto kontroluje prácu firmy ktorá robí opravy ciest na ulici Na hrunku vynechali meter asfaltu a minimálne 3 metre má asfalt hrúbku asi 1cm máte pocit že za toto my občania máme platiť úver na opravy ciest je to príšerne odflaknute

Cesta na Toplianskej ulici

09. september 2018
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
V riešení

Chcem sa opytat, kedy ss bude riesit tato pozemna komunikacia, ktora je v katastrofalnom stave (vytlky, zarastena polovica komunikacie).

Neriešenie časti plochy pri rekonštrukcii námestia III. etapa

05. september 2018
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
V riešení

Vrámci oznámenia rekonštrukcie III. etapy námestia som nikde nenašiel vyjadrenie, prečo sa pri tejto rekonštrukcii nerieši plocha parcely 1465/2 na ktorej stojí budova bývalej stávkovej kancelárie, ktorá je v katastrofálnom stave a v ktorej prespávajú bezdomovci. Dúfal som, že z estetických a najmä bezpečnostných dôvodov bude táto chátrajúca stavba odstránená, no realita tomu nijako nenasvedčuje. Aké je stanovisko vedenia mesta v tejto veci,respektíve bude táto stavba v blízkej dobe odstránená? Verím, že sa po ukončení rekonštrukcie tejto časti námestia nebudeme za túto stojacu oštaru hanbiť. Ďakujem za Vašu odpoveď!


Viac podnetov Nahlásiť podnet