Namaľovanie prerušovanej čiary

22. september 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na celej Bernolákovej ulici by bolo vhodné namaľovať vodorovné dopravné značenie, keďže väčšina áut jazdí ako keby im patrila celá cesta a nedá sa ich predbehnúť a ďalší vodiči si parkujú v celom jazdnom pruhu lebo sú leniví si otvoriť bránu do domu.

Zlý výhľad na hlavnú cestu

22. september 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pri ZŠ Lúčna sa vytvorili nové parkovacie miesta. To je síce pekné a ďakujeme za to, avšak nikto asi nepočítal s tým, že sa tým zníži (resp. zanikne) výhľad z vedľajšej cesty, ktorá vedia popri umelej tráve až na Lúčnu. Takýto je rozhľad ak na prvom parkovacom mieste parkuje auto. Viditeľnosť žiadna, vozidlo sa objaví až na poslednú chvíľu a tým pádom bude ohrozené a obmedzené v jazde alebo sa stane dopravná nehoda.

Lesnícky náučný chodník

11. september 2017
Zodpovednosť: Vranov nad Topľou
V riešení

Dobry den, zacnite sa uz konecne starat o Lesik 1. mája. Su tam popadane stromy, znicene tabule a neporiadok po cely rok. To co by mala byt pycha mesta, je bohuzial jeho hanbou. A hlavne, zacnite sa o lesik starat systemovo, s nejakou koncepciou starostlivosti a nie raz za cas...Nikto od vas nechce nic narocne, len odstranit to, co je znicene, pravidelne si tuto trasu prejst a urobit tam poriadok. Opakujem pravidelne...


Viac podnetov Nahlásiť podnet