Stred-kôš-chýbajúce sáčky

21. marec 2022
Zodpovednosť: Zázrivá
Vyriešený

Zdravím. Chcel by som poprosiť obec nech sa skontaktuje z vývozcom separovaného odpadu a výslovne mu dohovorí o tom aby kurňa vysypal odpad z vreca a vrece prehodil cez plot spať na pozemok. Dnešným dňom 21.3.2022 nám už bolo 5 čisto nove vrece ktoré bolo len do pol naplnené hodené do smetiarskeho auta. Nie sme povinný si za každým kupovať nové vrecia či je to už na sklo alebo plasty. Ďakujem za skoré vybavenie.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

9 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


27 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-6)


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »