Ľ. Štúra-rozložiteľný biologický odpad

30. jún 2020
Zodpovednosť: Zemianske Kostoľany
V riešení

Dobrý deň, chcem sa opýtať kde mám dávať pokosenú trávu a rozložiteľný biologický odpad, keď po troch týždňoch používania kompostera je plný. A kedy bude otvorený zberný?

4. apríla-zámena/zber starých novín a letákov

14. máj 2020
Zodpovednosť: Zemianske Kostoľany
Uzavretý

Dobrý deň, zaujímalo by ma, prečo v našej obci nie je možné zameniť staré noviny a letáky za hygienické potreby. V ostatných dedinách to robia. Pán uviedol, že z našej dediny ho vyhnali, lebo papier sa zbiera v škole a v škôlke. Toto sa mi nezdá, ako pomoc občanov. Prečo by sme mali nosiť papier do školy? Hlavne starí ľudia môžu ušetriť pár centov a zbaviť sa nepotrebných novín. Ďakujem za odpoveď.

B. Nemcovej-chodník-poškodená dlažba

28. február 2020
Zodpovednosť: Zemianske Kostoľany
Vyriešený

Dobrý deň, tešili sme sa z nového chodníku a mostu necelé 3 mesiace. Je zničený a prepadnutý. Cez chodník prešlo nákladné auto, vidieť aj koľaje vedľa. Moja prvá otázka: Kto opravu teraz zaplatí? Druhá otázka: Prečo ste nedali spraviť aspoň na časti chodníka zábradlie? Ešte jedna pripomienka: Smetiaky na triedený odpad pri potravinách Koruna sú v zľabe, prirazene k stene budovy kvetinarstva (je už aj pekne zničená) a vrchný kryt smetisku sa nedá otvorit, keď príde občan s taškou vytriedeného odpadu. Ďakujem Občan


Viac podnetov Nahlásiť podnet