Kpt. Weinholda-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

22. august 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Vážená pani starostka,obyvatelia časti Kolónia, obraciame sa na Vás so žiadosťou o riešenie dlhotrvajúceho problému s kontajnermi na separovaný odpad. V ich bezprostrednej blízkosti obyvatelia a podnikatelia umiestňujú kvantá odpadu, ktorý presahuje kapacity kontajnerov. Vizuálne sa okolie podobá smetisku, plastové fľaše sú rozfúkané po okolí. Je naozaj neprijateľné, aby sme znášali nedisciplinovanosť občanov a podnikateľov. Vývozný kalendár nepokrýva ani zďaleka potrebu odvážania odpadov. Umiestnenie nádob pri frekventovanej časti obce taktiež nepovažujeme za šťastné riešenie. Veríme, že sa daným problémom budete čoskoro zaoberať. Pohľad na smetisko v blízkosti bytoviek nie je naozaj nič príjemné. S pozdravom Obyvatelia časti Kolónia

J. Hagaru-kanalizácia-upchatá

31. júl 2019
Zodpovednosť: Zemianske Kostoľany
Zaslané samospráve

Prosím o pomoc, o žiadosť ENO (údajne sú vlastníkmi kanalizácie) o opätovné prečistenie kanalizácie na ulici J.Hagaru, nakoľko 2 dni po sebe kanalizácia na ulici nestačila odtekať a tým nám opäť zaplavuje pivnice a podmýva základy. V roku 2016, keď prečistili ENO kanalizáciu, tak to pomohlo, preto prosím o opätovnú pomoc. Bolo by dobré, keby kanalizáciu prečisťovali v pravidelných intervaloch. Za pomoc za všetkých dotknutých obyvateľov tejto ulice Vám vopred srdečne ďakujem. Anka Vážanová Hrehušová

Ľ. Štúra-reklama-vizuálny smog

11. júl 2019
Zodpovednosť: Zemianske Kostoľany
Vyriešený

Dobrý deň. Chcem upozorniť na nevhodné umiestnenie reklamy - tabule. Pri vstupe do krásneho parku a pohľade na rekonštruovaný kaštieľ pôsobí táto tabuľa previazaná o kus kameňa pre návštevníka ako päsť na oko. Môžme sa pýšiť nádhernou zrekonštruovanou kultúrnou pamiatkou tak prečo ju hyzdiť... Verím, že aj napriek odstráneniu nevkusnej reklamy si spokojný zákazník cestu k podniku nájde.. Ďakujem


Viac podnetov Nahlásiť podnet