Vysoká nepokosená tráva-zelina

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: Odkaz pre starostu, 14. septembra 2015

Dobrý deň,
dlho nebola pokosená tráva-zelina od Žombochu až po Gecovskú ulicu. Je to verejné priestranstvo, ktoré by sa malo udržiavať. Ďakujem.

16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Robíme maximum pre udržiavanie verejných priestranstiev, ale z dôvodu nízkeho počtu aktivačných pracovníkov práce postupujú pomalšie ako by sme si želali. Hneď ako bol pokosený cintor, kosci postupovali smerom do dediny a v tomto čase je ul. Gecovská vykosená.

Cebová

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.