Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Skládka stavebného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Odkaz pre starostu, 14. septembra 2015

Dobrý deň,
prosím vás, prečo v strede obce (bývalý kaštieľ) vzniká skládka stavebného odpadu, nedá sa s tým niečo robiť? Je to otrasný pohľad!

15. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň !
Ďakujeme za podnet. V minulosti sme už viackrát riešili tento problém. Ani nie pred mesiacom bola aktivačnými pracovníkmi na tomto pozemku, ktorý nepatrí obci zlikvidovaná divoká skládka. Osobne oslovujeme občanov, ktorí bývajú v blízkosti, aby odpad zo svojich záhrad a stavebný odpad nahlasovali na obecný úrad, kde ich usmerníme, kedy môžu tento odpad vyviezť na zberný dvor. Tak isto sme opätovne zaslali výzvu majiteľovi pozemku na odstránenie tejto skládky a zabezpečenie svojho pozemku, aby na tomto mieste nedochádzalo tvoreniu divokých skládok.


Cebová
11. október 2017

Radoslav Ťapušík

Dobrý deň,

v mesiaci september 2017 bola nelegálna skládka odstránená.
Týmto pokladáme podnet za vyriešený.

Starosta obce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.