Výtlky

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: N, 18. januára 2016

Vytlky uz boli raz zasypane strkom, je to vsak kratkodobe riesenie.

20. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Bude prerokovaný na najbližšom riadnom zasadnutí obecného zastupiteľstva v bode rôzne. O riešení podnetu Vás budeme informovať.

OcÚ Alekšince
29. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlky na ceste v danej lokalite sme v posledných rokoch zasypávali asfaltovou drťou. Pred pár dňami sme pristúpili k riešenu tohto podnetu rekonštrukciou cesty, kde vo viacerých úsekoch sa vyasfaltovala časť cesty. Týmto pokladáme podnet za vyriešený. Ďakujeme za podnet.


OcÚ Alekšince

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.