Túlavý pes

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený
meno
Silvia Nemcová 05. februára 2016

Dobrý deň, po našej obci sa zase pohybuje stratený pes, prvý krát sme ho nad kynologickým videli v sobotu 30.1.2015 večer okolo 20:30, dnes som ho tu našla sa opäť prechádzať. Vyzerá, že nie je nebezpečný. V sobotu som o tom informovala aj útulok, ktorý mi na to povedal, že oni ho neprídu odchytiť,nech to rieši starosta obce. :)

06. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Budeme postupovať ako v predchádzajúcich prípadoch.Ak sa nám nepodarí zistiť majiteľa , pes bude odchytený a daný do útulku. O riešení tohto podnetu Vás budeme informovať.


OcÚ Alekšince
07. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
viete nám napísať ako ten pes vyzerá? Predpokladáme, že fotka je len ilustračná a aby sme ho vedeli odchytiť potrebujeme vedieť jeho stručný opis. Prípadne, ak by ste nám vedeli poslať jeho fotku.
Ďakujeme.

OcÚ Alekšince
07. február 2016

Silvia Nemcová

Dobrý den

Nestihla som ho odfotiť. Ale skutočne ten pes vyzerá ako na obrázku, možno je uz trosku viac zafúľany.
08. február 2016

Silvia Nemcová

Teraz sa mi toho Psa podarilo odfotiť len neviem ako sa tu pridáva foto
08. február 2016

Odkaz pre starostu

Pod mapou na pravej strane podnetu nájdete možnosť "aktualizovať podnet"

Jakub Kmeť
jakub.kmet@odkazprestarostu.sk
11. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. V pondelok 08.02.2016 vo večerných hodinách bolo zviera odchytené a odovzdané majiteľovi. V tomto prípade sa jednalo o zviera nášho spoluobčana, z toho dôvodu nebolo zviera odovzdané do útulku. S majiteľom zvieraťa bol vykonaný pohovor na zjednanie nápravy. Váš podnet týmto považujem za vybavený.

Radoslav Ťapušík, starosta obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania