Odstavené autá na Dolnom Balkáne

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

V riešení

Zaslal: Jaja, 04. decembra 2016

Večne sú auta zaparkované na ceste

11. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Dostali sme viac podnetov od občanov, ktorí nás upozornili na vozidlá, ktoré porušujú Všeobecne záväzné nariadenie obce č. 04/2012 o parkovaní a odstavení vozidiel na verejných priestranstvách a miestnych komunikáciách (link: http://www.aleksince.sk/documents/7/vzn-2012-4-o-parkovani-a-odstaveni-vozidiel-na-verejnych-priestranstvach-a-miestnych-komunikaciach.pdf)

Na najbližšom zasadnutí obecného zastupiteľstva sa starosta a poslanci budú tomuto problému venovať. Budeme vás o výsledku informovať.

Ďakujeme.

OcÚ Alekšince
24. február 2017

Jozef Slazansky

Odstavené autá

Dobrý ja som vám už písal o tých odstavených autách na Dolnom Balkáne ale ešte ste nič neviriešili
Tam maju plac pri dome ale oni parkujú na chodníku už by ste to mohli konečne vyriešiť
Vopred ďakujem
28. február 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za opätovné upozornenie. Dnes v poobedňajších hodinách bude majiteľom motorových vozidiel na ulici Dolný Balkán doručená výzva, aby neparkovali svoje motorové vozidlá na verejných priestranstvách, čím vedome porušujú zákon č.8/2009 Z.z. o cestnej premávke a VZN obce č.4/2012 o parkovaní a odstavení vozidiel na verejných priestranstvách a miestnych komunikáciách. Situáciu budeme monitorovať . V prípade, že nedôjde k náprave a parkovanie vozidiel na ulici Dolný Balkán sa nezmení, obec pristúpi k radikálnemu riešeniu.


S pozdravom

Starosta obce Radoslav Ťapušík

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.