Žumpa

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

V riešení

Zaslal: Margita , 13. júna 2017

Vážený pán starosta,
o probléme vytekajúcej a smradľavej žumpy viete už viac ako dva roky a nekonáte. Je to taká banálna záležitosť, že nestojí ani za povšimnutie tých, ktorých sme volili? Ak sa chcete dozvedieť históriu onej žumpy odporúčam prečítať blog na SME zo dňa 5.6.2017 pod názvom Prečo by to malo byť jednoduché?

18. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet evidujeme a už dlhší čas ho riešime. Nie je pravda ako píšete, že ide o banálnu záležitosť. Ohľadom daného problému, aktívne komunikujeme s jednotlivými úradmi a hľadáme možnosti ako daný problém čo najjednoduchšie vyriešiť ku spokojnosti všetkých občanov. Daná žumpa nie je na obecnom pozemku, neevidujeme k nej žiadnu dokumentáciu, ale leží v katastrálnom území obce Alekšince. Tento podnet podľa pravidiel na tomto portáli by sme mali označiť ako "označiť nesprávnu zodpovednosť", keďže nevieme daný podnet vyriešiť z pohľadu kompetencií obce.
Danému podnetu sa budeme aj naďalej venovať a keď budeme mať stanovisko od dotknutých inštitúcií, budeme Vás kontaktovať.


OcÚ Alekšince

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.