Lampy

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený
meno
Silvia Nemcová 09. augusta 2018

Dobrý den poprosim o výmenu žiaroviek nakolko uz nam na ulici vyše 2 mesiacov nesvieti polovica lámp. Dakujem

13. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. V blízkej dobe budú žiarovky vymenené. Do budúcna Vás poprosím o nahlásenie takejto poruchy hneď po zistení na obecný úrad.
Ďakujeme

OcÚ Alekšince
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes 24.8.2018 bola vykonaná oprava osvetlenia.
Tento podnet pokladáme za vyriešený.

S pozdravom

OcÚ Alekšince

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.