Dolnolahnianska ulica-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

V riešení
meno
Martin Michalko 27. mája 2019

dobry den
prosim vas o riesenie dopravnej situacie na odbocke hlavnej cesty 513 s prijazdovou cestou na chov koni lahne .do objektu prichadza denne viacero aut od nitry klienti ktori tu maju ustajnene kone .skoro kazdodenne dopravne kolizie
zdiadame pred odbockou znizit rychlost a osadit tabulu krizovatka
za skore vybavenie ziadosti dakujem
michalko

11. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 10.6.2019 sme písomne požiadali Krajský dopravný inšpektorát v Nitre o súčinnosť pri riešení danej dopravnej situácie. O výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom
Kto? obec
Kedy? mesiac

OcÚ Alekšince
02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Okresný úrad Nitra, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, na základe žiadosti Obce Alekšince zvolal tvaromiestnu obhliadku vo veci riešenia dopravnej situácie na odbočke hlavnej cesty II/513 v k.ú. Alekšince, s príjazdovou cestou k areálu chovu koní, z dôvodu častých dopravných kolízií.
Okresný úrad Nitra, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií po vykonaní tvaromiestnej obhliadky, za účasti KR PZ Nitra, starostu obce Alekšince a Regionálnej správy a údržby ciest Nitra vydal nasledovné vyjadrenie : " Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja pripravuje projekt kompletnej rekonštrukcie cesty II/513 z prostriedkov EÚ. Predmetná požiadavka bude zapracovaná do projektovej dokumentácie."

OcÚ Alekšince

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.