Krátka ulica-znečisťovanie-ovzdušia

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Uzavretý
meno
Peter 20. októbra 2019

Každodenné vypaľovanie

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď, ale z dôvodu riadneho šetrenia sme danú ulicu dlhšiu dobu monitorovali, no nezistili sme žiadne vypaľovanie v danej lokalite. Keďže nevieme podľa priloženej fotografie určiť vlastníka nehnuteľnosti, do budúcna poprosím ak viete meno, aby ste napísali do mailu alebo do správy na Fb Alekšince. Ubezpečujem Vás, že z našej strany je maximálna snaha riešiť všetky problémy občanov Alekšiniec. Každoročne je vyhlásená relácia v miestnom rozhlase o zákaze vypaľovania. Nie každý si uvedomuje, že týmto konaním porušuje VZN obce Alekšince č.4/2007 o dodržiavaní verejného poriadku a verejnej čistoty. Každý zistený vinník bude prejednávaný v správnom konaní a bude mu uložená pokuta podľa správneho poriadku.

OcÚ Alekšince

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.