Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá)

Vyčistenie a vyklčovanie parcely:382/24,382/57,382/9

- Školská ulica


19. septembra 2017

Zodpovednosť: Alekšince

Zaslané samospráve
 
Júl 2017

Pálenie odpadu

- Hlavná ulica


19. júla 2017

Zodpovednosť: Alekšince

V riešení
 
Jún 2017

Žumpa

- Lahne


13. júna 2017

Zodpovednosť: Alekšince

V riešení
 
Február 2017

Pneumatika v potoku

- Hlavná ulica


04. februára 2017

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Október 2016

Vypaľovanie

- Školská ulica


15. októbra 2016

Zodpovednosť: Alekšince

V riešení
 
Apríl 2016

Skládka popri poľnej ceste z Horného Balkánu

- Ulica Horný Balkán


06. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
September 2015

Vysoká nepokosená tráva-zelina

- Železničná ulica


14. septembra 2015

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený