Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD), Naposledy aktualizované

Nedostatočné verejné osvetlenie

- Hlavná ulica


17. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Nesvieti lampa

- Hlavná ulica


05. marca 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Pokazený rozhlas na Žombochu

- Ulica Žomboch


07. júla 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Lampy

- Hlboká cesta


09. augusta 2018

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený