Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity)

Voľne pustený agresívny pes

- Hlavná ulica


14. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
September 2015

Skládka stavebného odpadu

- Ulica pri kaštieli


14. septembra 2015

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení