Najnovšie

Nedostatočné verejné osvetlenie

- Hlavná ulica


17. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Voľne pustený agresívny pes

- Hlavná ulica


14. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Túlavý psík

- Hlboká cesta


07. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
September 2015

Túlavý psík na ulici Žomboch

- Ulica Žomboch


16. septembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Skládka stavebného odpadu

- Ulica pri kaštieli


14. septembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Vysoká nepokosená tráva-zelina

- Železničná ulica


14. septembra 2015

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený