Kopy skla v prírode

Zodpovednosť za riešenie: Babín

Neriešený
meno
Erik Ordancik 21. júla 2014

Chcem nahlásiť skládku plnú porozbíjaného skla. Nachádza sa u nás vo Vaňovke, ale je to na území Babína. Jedná sa o haldu porozbíjaných fliaš a skla priamo v prírode v kríkoch. Prikladám mapu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania