Čierna skládka v lokalite pod Raveň

Zodpovednosť za riešenie: Babín

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 15. septembra 2011

V lokalite Pod Raveň bola objavená čierna skládka. Pri prechádzke som natrafila na hŕby odpadkov.

15. september 2011

Anonymný užívateľ

Skládka bola odstránená na náklady obce.
15. september 2011

Odpoveď samosprávy

Obecný úrad skládku odstránil na náklady obce.

OÚ Babín
18. september 2011

Vlladimír Špánik

Takto promptne by sa malo reagovať!

Veľmi som zvedavý ako starosta Babína, člen ZOMOSu ktorý sám prejavil záujem na aktivovaní Odkazu pre starostu v jeho obci bude zvládať podnety!

V každom prípade vidím,že začal veľmi dobre a verím, že to ocenia aj občania Babína.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.