Tankodrom namiesto dedinskej cesty

Zodpovednosť za riešenie: Babín

Vyriešený

Zaslal: Ladislav, 15. apríla 2013

Obecne cesty v nasej dedine nie su udrziavane.

22. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Tankodrom v Babíne, je už odstránení , nakoľko sa vyasvaltovali výtlky.

S pozdravom
Starostka obce Babín Vlžáková

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.