Toxický biologický odpad v Babíne

Zodpovednosť za riešenie: Babín

Vyriešený

Zaslal: Ladislav, 26. apríla 2013

čierna skládka nebezpečeného biologického odpadu v obci Babín.

22. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Toxický biologický odpad v Babíne bol ihneď po nahlásení odstránení kafilérov spoločnosťou Žilina.

S pozdravom
Starostka obce Babín Vlžáková

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.