Čierna skládka mimo cesty v prírode - Babín

Zodpovednosť za riešenie: Babín

V riešení
meno
Ladislav 29. septembra 2013

Nahlasujem ďalšiu čiernu skládku v prírode v Babíne. Čierna skládka sa nachádza len pár sto metrov od posledne nahlásenej pri hnojisku v priekope. Pravdepodobne tam niekto len previezol odpad z predošlej čiernej skládky.

04. október 2013

Odpoveď samosprávy

Podľa fotiek sa to nedá lokalizovať

OcÚ
04. október 2013

Ladislav

No tu jasne vidime, ze obecny urad v Babine sa snazi vyhybat svojej praci a vycistit obec. Neviem ci na obecnom urade v Babine nie je nikto kto vie citat, ale 29,9,2013 som jasne verejne napisal: Zaslal: Ladislav , 29. septembra 2013
Nahlasujem ďalšiu čiernu skládku v prírode v Babíne. Čierna skládka sa nachádza len pár sto metrov od posledne nahlásenej pri hnojisku v priekope. Pravdepodobne tam niekto len previezol odpad z predošlej čiernej skládky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania