Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Vlhké steny v školskej telocvični

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: Janko, 18. januára 2015

Bol som v telocvicni a neviem ci je poriadku ked zateka do nutra .....

03. február 2015

Jozef

Prečo neriešite zatekanie do telocvične?
04. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o tomto probléme sme nevedeli, bude sa riešiť v spolupráci s vedením školy.

Obecný úrad Bánov
27. október 2016

Odkaz pre starostu

Problém so zatekaním bol odstránený kompletnou opravou.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.