Kradnutie bicyklov na železničnej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Neriešený
meno
Rasti 04. februára 2015

Na stanici je už odjakživa problém s kradnutím bicyklov. Večer ide človek do roboty na bicykli a ráno už pešo. Nájde len odpílenú reťaz alebo prestrihnutý zámok.. Stalo sa to už minimálne X luďom. Niektori kaslu na to, sak uz ani neni na com ist k tomu vlaku. Stanica patrí žsr, ale nedalo by sa s nimi nejako dohodnúť a spraviť tam nejakú zamykaciu šopu alebo proste niečo čo by nadobro odradilo tých hnusných zlodejov? Malo by to zmysel.

04. február 2015

Odpoveď samosprávy

Kradnutie bicyklov je problém nie len na železničnej stanici ale na území celej obce. Nevieme, či je riešením zamykacia šopa ale môžeme rokovať s vedením ŽSR. Problém ale je určite niekde inde - v zmýšľaní ľudí v ich svedomí...

Obecný úrad Bánov
10. február 2015

švejk

Taký je dnes svet !
Avšak už z minulosti pochádza jeden pamätný výrok.

Krade se nejen v Budejicích, krade se po všech stanicích, krade se prostě všude...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.