Dopravná značka na Ulici Pod hájom

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: banovcan, 25. marca 2015

Nedostatočné značenie hlavnej cesty.

03. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je pripravený projekt dopravného značenia celej obci Bánov. Musí ho ešte odsúhlasiť
dopravný inšpektorát Nové Zámky a potom sa na obecnom zastupiteľstve rozhodne,
akým spôsobom sa bude realizovať výmena dopravného značenia v obci.
Takže príde k náprave aj v tejto časti obce.

Obecný úrad Bánov
30. september 2016

Odkaz pre starostu

Všetky dopravné značenia boli opravené.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.