Betónový nájazd na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: Karol, 30. marca 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zrejme svojpomocne vybetonovany nájazd na novom chodníku. Je tato "stavba" legalna?

13. jún 2015

Občan

Zrejme svojpomocne vybetonovany nájazd na novom chodníku. Prosím o skontrolovanie či je táto stavba legálna.

Ďakujeme
03. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
táto stavba nieje legálna. Majiteľ sa bol informovať na OcÚ Bánov ako urobiť nájazd do dvora.
Boli mu ponúknuté možnosti, akým spôsobom sa to dá urobiť. Spôsob akým ho zrealizoval, mu bol
zakázaný. Tento podnet bude riešiť stavebná komisia pri obecnom zastupiteľstve.

Obecný úrad Bánov

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.