Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Situácia na frekventovanej ulici smerom ku škole a škôlke

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: Libor, 02. novembra 2016

Dosť veľa občanov trápi otázka -do kedy bude trvať táto nebezpečná dopravná situácia ?

17. november 2016

Odkaz pre starostu

Poklop bol úspešne opravený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.