Výjazd z ulíc Školská a J. Jesenského na Štefánikovu

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: Marián, 16. apríla 2014

Výjazd z ulíc J. Jesenského a Školská na ulicu Štefánikova je nebezpečný, preto by som prosil, aby sa na dané križovatky ulíc osadili dopravné zrkadlá, ďakujem.

17. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Milí Marián,
Ďakujem za podnetný odkaz. Sama dennodenne túto trasu prechádzam autom, a súhlasím s Vašim názorom. Protizákonne odstavené autá (výjazd z Ul. Jesenského), túto situáciu ešte zhoršujú. Tento problém je v štádiu riešenia.
Pripravuje sa Pasport ulíc - ktorý odsúhlasí Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Nových Zámkoch - odbor dopravy, a potom môžeme pristúpiť k realizácii

Juríková - starostka
07. máj 2014

Odkaz pre starostu

Podnet dopĺňam o ďalšiu nebezpečnú križovatku. Výjazd z J.G. Tajovského na Malinovského. Tu dokonca zrkadlo už raz dávno bolo. Zároveň sa chcem touto formou spýtať v akom štádiu sa momentálne nachádza riešenie tohto podnetu. Ďakujem za odpoveď
11. február 2015

Stefan

Ak by ste tento podnet riesili v minulosti (aspon provizorne napr vypilenim krikov alebo obstrihanim krikov), nemusela prist o zivot ta pani ktoru tam zrazilo auto... gratulujem k vasej neschopnosti!!!
02. október 2016

Odkaz pre starostu

Zrkadlá boli osadené na všetkých nebezpečných križovatkách.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.