Pleseň vo Vinárni Viki

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Neriešený

dobrý večer. pred nedávnom som bol vo "Viki" A neveril som vlastným očiam. ako je možné že v tomto podniku je na plafóne pleseň? osobne si myslím že by sa s tým malo niečo robiť veď ide O zdravie našich občanov. Buď to zavrite alebo skultùrnite.

18. máj 2014

anonym

Dobrý deň. mám len jednu otázku. Viem, že to z týmto podnetom nič nemá spoločné. Asi pred 2 týždnami som sem dala podnet. Ešte stále tu neni pridaný. To sa sem dávajú podnety len podľa známosti kto koho pozná, či je to pre celú verejnosť a občanov Bánova? Ďakujem za odpoveď.
18. máj 2014

Odkaz pre starostu

Dobrý deň anonym. O Vašom podnete vieme, bohužiaľ nespĺňal všetky ktritéria, aby mohol byť uverejenený. Chýbala tam presná lokalizácia. Na Váš email som zaslal na druhý deň správu, čo treba ešte doplniť. Ak to doplníte, podnet zverejníme. Viac podnetov momentálne nie je v čakaní na schválenie.

Administrátor pre Bánov
18. máj 2014

Odkaz pre starostu

Ešte odpoveď k druhej otázke. Tento portál slúži pre všetkých občanov rovnako. Administrátor je povinný schváliť každý podnet, ktorý spĺňa všetky podmienky na zverejnenie (viac o tom si môžete prečítať aj tu: http://www.odkazprestarostu.sk/pomoc), a nerozhoduje sa na základe toho, kto je autorom podnetu. Autor dokonca nemusí byť ani občanom Bánova.

Administrátor pre Bánov
22. máj 2014

Marek

To by ste sa tam mali ísť pozrieť ešte na pánske záchody...
27. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vináreň VIKI je daná do prenájmu konkrétnym nájomníkom, ktorí sú v zmysle nájomnej zmluvy zodpovední za priestory, v ktorých realizujú svoju podnikateľskú činnosť. Preto Vašu požiadavku im budeme tlmočiť, ale to ani Vám nebráni, aby ste sa s týmto podnetom obrátili aj na nich.

Obecný úrad Bánov
30. máj 2014

Ervin

Takze podla vasej logiky ze zodpovedni su najomnici, prevadzkovatelia a (a pripadne im tuto zodpovednost maju obcania, navstevnici vinarne pripominat) obec nenesie ziadnu zodpovednost za stav svojho majetku. Suhlasim s tym ze Viki nikdy nebola "1. cenova kategoria", ale hlboko nesuhlasim s aktualnym stavom priestorov, ktory samozrejme nevznikol zo dna na den. Vinaren je situovana v budove, o ktorej vyuziti obec zrejme dlhodobo nema ani len predstavu, co znamena ze dlhodobo budova chatra a to doslova. Viki je v zalostnom stave, kinosala tiez a co je v ostatnych priestoroch asi lepsie nevediet. Nemam problem pochopit ze z prevadzkovania podniku typu Viki zrejme vela peniazkov na nazvem to fond oprav, sanaciu priestorov nezostane. Mam tym na mysli prijem z najmu. Otazka vsak znie uplne inak, obci nevadi ze: 1. chatra jej majetok
2. obcania su vystaveny podmienkam ake vo Viki su 3. zanedbava svoj dozor pri prenajme majetku obce. Ak to obci nevadi mne ako obcanovi ano, a dufam ze nie len mne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania