Zamrežovaný vchod na ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Martin 31. mája 2014

Po dlhšom čase som bol na umelom trávniku v priestoroch ZŠ a zarazilo ma nezmyselné zamrežovanie jedného vchodu na ihrisko. Nezdá sa vám nelogické, že jeden vchod je vždy otvorený a ten druhý nie? Načo je to zamrežované? Aby človek musel pre loptu behať dokola??? Mohli by ste tie mreže odstrániť. Myslím, že by to ocenili všetci.

07. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin,
riešenie tohto problému je výlučne v kompentencii vedenia Základnej školy Bánov.
Obec túto požiadavku tlmočila riaditeľke školy p. Ondruškovej.

Obecný úrad Bánov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania