Zamykanie zadného vchodu do areálu ZŠ

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Martin 31. mája 2014

Naozaj nevidím zmysel v tom, že sa zamyká tento vchod do areálu ZŠ počas "otváracích hodín" športového areálu. To chcete aby všetci preliezali plot kde je možnosť zranenia sa?? Podľa mňa by bolo jednoduchšie nechať to otvorené, ten zámok tam naozaj nič nerieši, akurát prekáža.

31. máj 2014

byTheWay

Hej, toto vie pekne naštvať minule som tadial musel prehadzovať bicykel. V areáli som bol asi hodinu a všetci ludia čo tam šli prehadzovali bycikle... jak je**ý :D, za tú hodinku to bolo asi 10 ludí? Kto vymýšla takéto k****y. Naspeť som šiel druhov stranov(od ulice kpt. Nálepku) a tam je zase zavretá brána a otvorená len bočná(smer bytovka), to je na čo dobré? - skoro nikto o tom nevie a nie je to tam ani vyznačené
18. jún 2014

byTheWay

Prešlo 2 a pol týždna a žiadna reakcia, má to význam písať sem? Rieši to vôbec niekto, alebo je to vyriešené ?
18. jún 2014

Martin

správca to hodil medzi nevyriešené lebo starostka na to nereagovala...
20. jún 2014

Odkaz pre starostu

Dobrý deň. Nakoľko samospráva neodpovedala do 10 pracovných dní, podnet sa systémom automaticky označil za neriešený. Nie je to trvalé a definitívne označenie. Všetko záleží od aktivity samosprávy.

Administrátor pre Bánov
07. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin,
riešenie tohto problému je výlučne v kompentencii vedenia Základnej školy Bánov.
Obec túto požiadavku tlmočila riaditeľke školy p. Ondruškovej, kde sme ju žiadali o nápravu.

Obecný úrad Bánov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania