Novomeského-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Miroslav 08. februára 2021

Dobrý deň. Chcel by som nahlásiť nebezpečné výtlky na parkovisku a ceste medzi ulicami Novomeského a Hronského. Tieto vytlky sú veľké niekoľko desiatok centimetrov, mnohé až cez meter. A hlboké sú až do 20 CM. Pokiaľ idete autom nie je možné poriadne tade prejsť bez toho aby ste netrafili niekoľko dier. Ďakujem

16. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Miroslav.
Vykonali sme tvaro miestnu obhliadku.
V blízkom čase, podľa počasia, budú nerovnosti zrovnané a výtlky odstránené.
Prajem pekný deň.
Kto? Oddelenie životného prostredia, dopravy, obchodu a služieb
Kedy? 26.2.2021

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM
02. marec 2021

Miroslav

Dobrý deň, boli aj pekné dni a nič sa neurobilo, dátum je tiež v pase a cesta je stále rovnaká.
Ako to vypadá s realizáciou.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Uvedený úsek bol zrovnaný a nerovnosti odstránené.

S pozdravom

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania