Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chodík pri Lidl

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Marek, 02. októbra 2015

Počas dňa prejde peši po uvedenej ceste od kruhového objazdu k nákuplnému centru Lidl mnoho peších chodcov, a na tejto uvedenej ceste nieje žiadny chodík pre chodcov...
Existujúci chodník končí ihneď za kruhovým objazdom, a mohol by pokračovať až priamo k Lidlu.
Nieje moznosť tam tento chodník vybudovať, skor,,, ako sa nejakému chodcovi niečo stane?

02. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, k Vášmu podnetu : chodník smerom k Lidlu pokračuje po Svätoplukovej, komunikácia na obrázku nie je určená na pohyb chodcov a s budovaním chodníka na nej nie je uvažované.



Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.