Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Značka B1 na ulici Záfortňa

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Marek, 05. októbra 2015

Bývam na ulici Záfortňa, a už dlhšiu dobu si všímam, že takmer nikto nerešpektujte dopravnú značku umiestnenú na ulici Záfortňa zhora - zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel.
Je tam síce aj doplnková značka , dopravnej obsluhe vjazd povolený, ale značku porušujú takmer vśetci,,, autom sa vyvážajú po ulici aj zákazníci obchodíkov ,, kamaráti,, a pod...
Čo robí mestká polícia???
Nemože kontrolovať porušovanie dopravného značenia?

08. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o veci verejné. Ide o frekventovanú časť mesta, čo sa týka obchodnej siete, a je potrebné zásobovanie.Na dodatkovej tabuli je vymedzená doma zásobovania, teda do 10,00 hod. V tomto čase dochádza ku zvýšenej aktivite vozidiel. Vaše upozornenie berieme ako podnet pre zvýšenie ostražitosti MsP. Medzi kontrolné body hliadky polície bude táto ulica zaradená, aby sme nedali priestor nezodpovedným vodičom. Uvítame aj Vaše oznámenie na č. 159.

Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.