Vrak na Kukučínovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Jaroslav, 06. júna 2016

Na parkovisku na ul.Kukučínova (za byt. domom Komenskeho 1049/2) sa nachádza vrak automobilu značky Seat. Bez svetiel, bez ŠPZ, EK, TK do 02/2016. Auto blokuje parkovacie miesto.

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pomáha nám v našej práci. Bol zistený majiteľ vozidla a 7.6.2016 mu bola zaslaná výzva na odstránenie vraku do 30 dní. Ak tak neurobí, budeme postupovať v zmysle platnej legislatívy.

Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ
08. júl 2016

Alexandra Gieciova

Vrak bol na základe výzvy v lehote odstránený.
Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.