Upchatý kanalizačný vpust

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Iveta, 12. decembra 2017

Chcem požiadať povolených , aby vykonali kontrolu a vyčistenie kanála a kanalizačného vpustu na Partizánskej ceste v okolí bytových domov. Ďakujem.

09. január 2018

Iveta

Spresním údaj . Kanál sa nachádza v blízkosti bytových domov č. 1506/ 92 a 1194/ 76 na Partizánskej ulici.
10. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne zaslali s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie. Postupne čistíme všetky kanalizačné vpuste. Táto bude vyčistená 11.01.2018.

Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ
11. január 2018

Iveta

Ďakujeme za pohotovo vykonanú záležitosť.Kanalizačný vpust bol dnes v dopoludňajších hodinách vyčistený. Prajem spokojne užitý deň všetkým zainteresovaným v tejto záležitosti.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.