SNP-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Roman Pavle 11. júna 2019

Dobrý deň. Dlhodobo odstavený vrak.
Asi by ho aj trebalo odstrániť.
Uz cca pól roka sa presúva z Trenčianskej ulice po parkovisku.

13. jún 2019

Alexandra Gieciova

Dobrý večer.

Uvedené vozidlo je jedno z viacerých, ktoré sa odbor obchodu a dopravy snaží zákonnou cestou už dlhšiu dobu odstrániť z mestských plôch. V súčastnosti je zdĺhavý proces výziev vlastníka vozidiel v poslednej fáze smerujúci k definitívnemu odstráneniu odťahovou službou pokiaľ sa oň majiteľ nepostará. Verím že už čoskoro dané vozidlo v meste nenájdete.

S pozdravom Ing. Michal Pojtek.
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň p. Pavle.

Aktuálne sa mesto snaží vypátrať a kontaktovať majiteľa vozidla pre doručenie výzvy.
V prípade ignorovania výzvy bude vozidlo následne odtiahnuté.

S pozdravom
Kedy? 1-2 mesiace

Ing. Michal Pojtek
vedúci odboru služieb mestu
30. jún 2019

Roman Pavle

Dobrý deň. Dakujem za odpoved.
Určite to budeme sledovať.
Pol mesiaca už uplynulo.
23. júl 2019

Michal

Dobrý deň pán Pavle. Ako ste mohli zaregistrovať, uvedené vozidlo bolo odstránené. Verím že sa to do budúcna uz nebude opakovať. Prajem pekný deň. S pozdravom Ing. Michal Pojtek.
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Pavle.

Ako ste mohli zaregistrovať, uvedené vozidlo bolo odstránené. Verím že sa to do budúcna uz nebude opakovať.

Prajem pekný deň.

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania