Sládkovičova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Tibor 01. júla 2019

Dobrý deň po návšteve detského ihriska som zístil že je poškodené (fotka).

04. júl 2019

Michal

Dobrý deň pán Tibor. Ďakujem za upozornenie na zhoršenie stavu daného herného prvku detského ihriska. Budeme sa v krátkej dobe zaoberať opravou aby sa predišlo prípadnému poraneniu niektorého dieťaťa. Pekný deň i víkend. S pozdravom Ing. Michal Pojtek vedúci odboru služieb mestu.
15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Sedlák.

Pred časom bol opravený poškodený herný prvok a aktuálne dokladám aj foto. Verím že bude dlho a bez ďalších poškodení slúžiť deťom pre radosť .

S pozdravom

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.